Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ta samo studzienki w których po zimie jest pełno syfu, zamiast wziąść i oczyscić. A potem drogi zalane :wallbash::wallbash:

 

sam byłem świadkiem, jak pewna pani zamiatała piach (dużo piachu) do studzienki na dużym parkingu centrum handlowego. Nie dośc, że takie centra powinny mieć zbiorniki retencyjne, żeby zatrzymać na chwilę deszczówkę z dachu i tak ogromnej wybetonowoanej powierzchni zanim poleci prosto w kanalizację miejską to jeszcze zatykają studzienki (no chyba, że ta Pani sma na to wpadła to gratuluje inteligencji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rodzinnym roboczowozie dziecko na rowerze wgniotło troche tylnej czesci błotnika. Dziecko zjeżdzało z górki z niesprawnymi hamulcami z prędkościa około 25km/h na szczęscie jemu się nic nie stało. Ale ja się pytam co to za rodzić który wypuszcza dziecko z niesprawnym rowerem :zly::zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się pytam co to za rodzić który wypuszcza dziecko z niesprawnym rowerem :zly::zly::wallbash:

ja sie sam kiedyś wypuściłem, rodzice nie wiedzieli :D z kolegą naprawiałem hamulce i troche poluzowaliśmy linke za bardzo. rozpędziłem sie w strone bramy i na niej wytraciłem prędkość, kierownica wbiła sie w brzuch :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..... odrywam taśme i....

 

9gai.jpg

 

 

 

 

Nie mam pojęcia czemu odszedł lakier.... powyżej polerowałem błotnik i to tak wygląda jakby kropki pasty z wodą spadły na taśme papierową a później odlazł lakier tych miejscach... Masakra trzeba będzie podmalować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2tygodnie temu dostałem 1szą fakture z orange. opiewała na kwote 10zł. zdziwiło mnie to, bo za przeniesienie numeru mam 3miesiące gratis, a minut nie wykorzystałem. napisałem do nich maila z pytaniem. wczoraj zrobiłem przelew, bo dzisiaj mijał termin płatności, a dzisiaj dzwoni do mnie konsultant, że uznali reklamacje chociaż nie powinni, bo to była opłata aktywacyjna o czym jest napisane w regulaminie. ciekawe, że w salonie mi tego nie powiedzieli :wallbash:

podobno będe miał teraz nadpłate na koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.