Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

A choćby po to aby tak jak miało to miejsce kilka miesięcy tamu w moim przypadku "piorunem" kontrować na oblodzonym parkingu Mc D unikając kasacji swojego i innego zaparkowanego pojazdu. Wykonanie tego manewru w pozycji "lotniczej" i z 1 łapą na kierownicy zakończyło by się pięknym dzwonem. Tyle że jak już pisałem do luzaków to i tak nie trafi bo przeca wiedzą lepiej :evil:

niedostosowanie prędkości do warunków na drodze, nie podchodzi pod luzactwo tudzież brawure? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

niedostosowanie prędkości do warunków na drodze, nie podchodzi pod luzactwo tudzież brawure? :evil:

 

trzeba brawury żeby auto jechało po gołym lodzie jak chce?? :o

 

Łukasz!

Piotrek ma blachy EPA, od nich w Łodzi tylko gorzej EZG jeździ :lol:

 

Nie pogadasz - u nich takie cyrki to normalka :-]

 

weglus, no offence ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, nie znam Waszych rejonów, ale jbc bede wiedział co i jak 8-)

 

:lol:

 

ja mam takie odczucia, że właśnie na parkingach wyjeżdżony śnieg i goły lód to norma, zwłaszcza w miejscu gdzie akurat chce sie zahamować auto jedzie prosto :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie odczucia, że właśnie na parkingach wyjeżdżony śnieg i goły lód to norma, zwłaszcza w miejscu gdzie akurat chce sie zahamować auto jedzie prosto :-]

parkingi mają swoją specyfike, ale nie zdarzyło mi sie żebym stracił tam panowanie nad autem. po prostu w czasie zimy jestem dużo bardziej wyczulony, może dlatego, że moje pierwsze setki kilometrów były podczas mocnej zimy i sprawdzałem na pustych parkingach czy NFS jest tak samo realistyczny :D

a kolegi przykład, był taki troche mało dobry. pokazanie wyższości 2rąk na 1dną przy poślizgu na parkingu :acute: odrazu można wyciągnąć wnioski, że musiał za szybko jechać

 

tymbardziej sie dziwie, że należe do grupy 'dynamicznych' kierowców, a mi sie coś takiego nie zdarzyło jak dotąd ;)

 

znów wkroczyliśmy w temat którego sie nie da 'rozwiązać' i proponowałbym go skończyć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tilf, na drugim biegu to można i 70km/h jechać :kox:

 

Ja tam nie wiem jak się w centrali jeździ wokoło McD (JBB :evil: ), ale ja mam zasadę że z dziećmi gdzie bym nie jechał to zawsze hamuję swoje zapędy. Żeby nie było, sam święty za kierownicą nie jestem (czytaj prędkości rozwijam). A oblodzona łata = zajeżdżony śnieg śliski jak lodowisko przynajmniej w świętokrzyskim jest zjawiskiem często spotykanym na lokalnych drogach. Niestety jak się o tym przekonałem w podkarpackim na parkingach McD też występuje to zjawisko. ;)

 

Ale żeby nie było. Jechałem na 3 begu miałem 140 na budziku (wyciąga sprawdziłem, żona i dzieci próbowali wypatrzeć miejsce parkingowe, a ja starałem się panować nad pojazdem). Skutek taki że nie dostosowałem prędkości do warunków panujących na parkingu i straciłem panowanie nad pojazdem. Jednym słowem brawura. Pewnie gdybym trzymał jedną rękę na kierownicy i miał bardziej rozłożony fotel to by do tego nie doszło. W końcu Kubica taki profesjonalista i jedną ręką prowadzi, a fotela nie rozkłada bo się w jego obecnym aucie nie da. Widział kto takie rzeczy francuz a bez rozkładanych foteli :shock::D Ja bym takiego nie kupił. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma tak ustawiony fotel, że chociaż jest ode mnie niższy to oparcie bardziej położone :idea: jedna ręka na 12 :idea: a nie jest drechem, który chowa się za słupkiem, nie mam pojęcia skąd mu się to wzięło, bo nikt u nas w domu tak nie jeździ a ja od zawsze wpajam, że trzeba 2 ręce na kierownicy :dontknow::dontknow:

 

Znowu znam przypadek, że nawet przy 2 skrzynkach z dużą górką jabłek śmiga jedną ręką, ale mam do niej zaufanie jak do gimba-lansera geno i Wujka Grubego 8-) wiem, że te osoby zawsze zareagują tak jak ja bym to zrobił, a że jestem najlepszym kierowcą to oni też :D:mrgreen::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tilf, z mojej strony wyczerpany temat :good:

 

nie ma co moralizować ludzi i ich uczyć, bo do jednego to trafi, a do drugiego nie. jeden możesz mieć taki refleks i czas reakcji, opanowanie auta, że z 1ręką zrobi więcej niż ten z 2ma który nie wie, że jak auto jedzie prosto przy skręcie, to należy odpuścić gaz/hamulec ;)

 

a wkurzyło mnie to, że timobajl wysłał tablety po 2tygodniach i dostałem sms'a, że kurier próbował je doręczyć. a cały dzień w domu byłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz!

Piotrek ma blachy EPA, od nich w Łodzi tylko gorzej EZG jeździ

 

O przepraszam bardzo może już się przyzwyczaiłem do jazdy po EZG ale do jazdy po terenach SC się chyba za szybko nie przyzwyczaję , albo ja tak trafiam albo nikt tam migaczy nie używa :dontknow:

 

a tak btw to co tak boli w jeździe ludzi z EZG :o:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uri90, na parkingu nie zdarza sie goły lód aż taki żeby przy rozsądnej parkingowej prędkości, auto jechało jak chce.

pomijam oczywiście utrudnione ruszanie czy dłuższą droge hamowani

wierz mi zdarza sie ;)

sam tak pokruszyłem zderzak, kiedy samochód w ogóle nie reagowal :|

miałem tylko czas na przygotowanie sie na wjazd w zaspę :kox:

która okazała się póxniej kupą lodu pod przykrywką sniegu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.