Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to Ty kumulację miałeś

Plus prędkość, nagrali mi ładny filmik na S8... ale ugadałem że tylko za nią mandat dostałem, reszta za 'pouczeniem' :P

 

musiał się jakiś upierdliwy trafić

Jeden był, drugiemu auto się spodobało i całe w tym moje szczęście :)

 

przynajmniej Ci dowodu rejestracyjnego nie zabrali.

Dowodu celowo nie wożę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wychodzę z założenia,że jak dałem się złapać to trudno,świadomie łamię przepisy,więc ryzyko wliczone :dontknow:

Rozumiem,żeby mnie ściągnęli na trasie,że lecę sobie 140km/h na 90km/h to człowiek mógłby być zły,ale jak teren zabudowany czy coś,no to cóż :dontknow:

:good:

ale żeby nie było OT to również się wyżale: te 2pkt i 100pln co dziś przyszły ze zdjęciem już wliczyłem w koszty wyjazdu nad morze na długi weekend więc ok ale chyba trzeci raz z rzędu jadę sobie po trasie autkiem dopieszczonym poprzedniego dnia a gość przede mną zaczyna myć szybę używając spryskiwaczy. Jak wygląda po tym moja szyba i mój pantherblack metalic to już chyba nie muszę pisać. Tym bardziej mnie to wkurza, że trudno mieć do kogoś pretensje o mycie szybyw trakcie jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów czekanie w kolejce u rzeczoznawcy i znów nie załapanie się na oględziny i wycenę...

Jak tak dalej pójdzie to do czasu wyjazdu na wakacje , będę miał dalej wgniotki od gradobicia na dachu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteKKK03, wal dokład z przodu na krwistą czerwień :good:

 

Tak w sumie, to chyba w Waszym świecie pożegnanie z dowodem, to jakby odznaczenie i nobilitacja że jest hard

 

Mięsko jest? Jest! Nie wystaje za obrys? nie! Panie władzo... jedź szukać jeleni dalej.

Są jakieś przepisy w PL na naciąg?

 

btw. nikt normalny nie jeździ na tym więcej jak 80-100 :) a w zakrętach hamuje jak należy. Na wybojach, przy dobrej glebie goście zwalniają do 40 :-]

 

Tylko rantów żal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteKKK03, wal dokład z przodu na krwistą czerwień :good:

 

Tak w sumie, to chyba w Waszym świecie pożegnanie z dowodem, to jakby odznaczenie i nobilitacja że jest hard

 

Mięsko jest? Jest! Nie wystaje za obrys? nie! Panie władzo... jedź szukać jeleni dalej.

Są jakieś przepisy w PL na naciąg?

 

btw. nikt normalny nie jeździ na tym więcej jak 80-100 :) a w zakrętach hamuje jak należy. Na wybojach, przy dobrej glebie goście zwalniają do 40 :-]

 

Tylko rantów żal...

 

Przy dobrej glebie to zwalnia się prawie do zera a często nawet zatrzymuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów czekanie w kolejce u rzeczoznawcy i znów nie załapanie się na oględziny i wycenę...

Jak tak dalej pójdzie to do czasu wyjazdu na wakacje , będę miał dalej wgniotki od gradobicia na dachu :thumbdown:

A do mua sam rzeczoznawca przyjedzie za tydzień :) BTW byłem u Dufala... termin na listopad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś przepisy w PL na naciąg?

W tym przypadku to była raczej nadinterpretacja policjanta, ale nie kłóciłem się za bardzo o to, bo i tak niewiele by zmieniło ;)

 

btw. nikt normalny nie jeździ na tym więcej jak 80-100

Powiem tak... za jeżdżenie stówką po S8 nie dają mandatów :song: grunt to odpowiednie wysokie ciśnienie i jego regularne kontrolowanie. Koła sam skręcałem, więc szczelności jestem niemal pewien, ale ostrożności nigdy za wiele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
piotr13 napisał/a:

przynajmniej Ci dowodu rejestracyjnego nie zabrali.

 

Dowodu celowo nie wożę :roll:

 

Ja bym za to samochody zabieral, albo mandaty takie, ze odechcialoby sie bez dowodow jezdzic.

 

Nie to zebym mial cos do takiego tuningu, stylu etc. Ale to jest auto na zloty, a nie do poruszania sie po drogach publicznych. Chcesz miec neony, kola metr obok samochodu to wrzucaj go na lawete i jedz na zlot. I nikt mi nie wmowi, ze powinno byc inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.