Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi się tak blokował laptop przy uruchamianiu to następnym krokiem była całkowita śmierć dysku... Nie wiem czy u Ciebie będzie podobnie (może będzie potrzebna tylko reinstalka win7), ale radzę ściągnąć sobie Hiren's Boot CD. Tam masz system miniXP. Dzięki temu możesz jeszcze spróbować przekopiować ważne dane z tego dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ruben$, dzięki za podpowiedź. Oj nie dobrze by było. Tyle ważnych rzeczy na lapku jest. Trzeba pokombinować.

 

Sabat

 

nic to nie daje. System nie może automatycznie naprawić problemu czy coś takiego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czerwca denerwuje mnie praca nie dość że po 10 albo 12,5h to jeszcze poszedłem do pracy 2 czerwca miało być wolne 10tego ale wezwali bo kolega który mnie zastępuje jest wojskowym i wypadła mu warta no i Patryk przyjdź bo nie może być minus 1 osoby. Teraz dowiaduje się że firma się zmienia od 1lipca miało być. Wolne miałem 15tego od 16tego znów do pracy i jutro czyli czwartek miałem mieć wolne ale dzisiaj telefony że nowa firma że nie od 1wszego tylko już od poniedziałku i jutro ja i kolega musimy jechać do firmy aby przejść badania. Oczywiście miałem mieć wolne no i ..... z wolnego. Znów jechać gdzieś załatwiać od 8 rano badania, umowy, zaświadczenia no i teraz wolne znów dopiero w następny piątek czyli 28tego. Ładnie najpierw 14 dni pod rząd pracy a teraz 11 :x Czas szukać innej pracy z tego wygląda bo zaczyna mnie to denerwować aż musiałem dzisiaj melisy się napić :zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi zaparkowany na chodniku przed domem, zwykła ulica na osiedlu domów jednorodzinnych, ale nie... nawet tu w niego wjechali :wallbash:

 

Szybkie zgłoszenie szkody z OC sprawcy i błyskawiczna wizyta u rzeczoznawcy. Błotnik wymiana, zderzak malowanie. Następnie prowizoryczne prostowanie błotnika, gdyż przestawiony uniemożliwiał otworzenie drzwi kierowcy. I wygląda teraz tak:

 

u6x.jpg

 

Szybki przegląd allegro, kilka telefonów i można jechać po graty w kolorze. Na miejscu okazało się, że błotnik pięknie szamie ruda :zly: Telefonicznie było wszystko pięknie ładnie, brać, kupować i zakładać... 100km i 2h zmarnowane :thumbdown: Szukam dalej...

 

Pocieszam się tym, że dzisiaj w tym miejscu stał srebrny Leo, a nie jak ma w zwyczaju, mój drugi czerwony sadzomiot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, szkoda gościa. Lepszego serialu od "Rodziny Soprano" nie oglądałem.

---

Odpaliłem rano samochód, włączyłem klimę, pokonałem może 500m a tu nagle kierownica i deska rozdzielcza zaczynają drgać jak szalone. Do tego jakieś buczenie dochodzące spod maski. Wyłączyłem klimę i wszystko wróciło do normy. Ułamał się kawałek jednego z dwóch wentylatorów. 990zł za wentylator + robocizna. Uwielbiam niespodziewane wydatki. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wychodzę z założenia,że jak dałem się złapać to trudno,świadomie łamię przepisy,więc ryzyko wliczone :dontknow:

Rozumiem,żeby mnie ściągnęli na trasie,że lecę sobie 140km/h na 90km/h to człowiek mógłby być zły,ale jak teren zabudowany czy coś,no to cóż :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystające koła, opony niezgodne ze specyfikacją, intercooler wystający poza obrys zderzaka, kierowanica bez homologacji, podrabiana tablica rejestracyjna, brak dowodu rej. w czasie kontroli :kox:

 

To jaki naciag miales ze sie przyczepili? W ogole wrzuc foty auta moze, to wszystko wyjasni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Wystające koła, opony niezgodne ze specyfikacją, intercooler wystający poza obrys zderzaka, kierowanica bez homologacji, podrabiana tablica rejestracyjna, brak dowodu rej. w czasie kontroli :kox:

 

to Ty kumulację miałeś :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.