Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja przy woskowaniu auta w ubiegły weekend postanowiłem sobie wbić w plecy pręt, na którym wiszą felgi :kox:

 

Podobno grubo poszło, niby do szycia, ale nie mogłem pozwolić sobie, żeby mi wosk przysechł, więc tylko plaster & woda utleniona i poleciałem dalej z koksem :D

Lokalizację pręta utrwaliłem sobie bardzo dobrze na przyszłość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange to taki badziew, że szkoda słów.

Przedłużałem umowę i wziąłem Xperię J (w białym kolorze). Do tego zamówiłem folię na ekran (20 zł).

Przyszedł telefon, otwieram, a tu czarna obudowa. Mówię no trudno, czarna też ładna. Otwieram opakowanie z folią, a tam kwadratowy płat 10x10, niedocięty, jak ja niby mam to dopasować do telefonu?

Zamówiłem jeszcze w tym samym czasie etui, myślałem, że dojdzie razem z telefonem, ale NIE. Orange umywa rączki, nie wie co się z nim stało.

Teraz się jeszcze dowiedziałem, że w telefonach z Orange zablokowana jest możliwość jakiejkolwiek ingerencji w oprogramowanie, nie można odblokować bootloadera (czyt. nie da się zmienić oprogramowania na to nieoficjalne). Nie wspomnę o simlocku, który z tego co wiem zakładany jest tylko w orange.

Jest to mój własny telefon, a nie mogę z nim nic zrobić, nawet zbrickować. :?

Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kilka telefonów w łorendż i to ku**y i złodzieje :D a wały walą takie, że szok. Nie wspominając, że upoważniony jestem tylko ja, a jak dzwonią odbiera np kobieta z firmy a oni jej pozwalają ingerować we wszystko. Czysty debilizm.

 

A najlepiej jak dzwonią raz w tygodniu z ofertą. Np mamy internety jakieś mobilne, a ona mi wciska internet mobilny. Pytam, czy pani widzi w ogóle co my mamy u was za telefony i internety? A ona: nie. To po co pani tu dzwoni jak nie ma pani pojęcia o moim koncie.

 

Porażka totalna. A słyszałem, że na południu to w ogóle z zasięgiem problemy ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus wiesz co nie wiem czy którakolwiek sieć jest uczciwa, pomocna i przyjazna. A co najważniejsze godna polecenia i wywiązująca się umowy bez kruczków.

Niedługo będę musiał dobrać telefony kolejne i mętlik straszny do kogo iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss, ja w sumie na t-mobile nie mogłem narzekać.

a orange mnie skusiło rabatem dla ludzi którzy mają neostrade. abonament za 50zl z rabatem na 35zł, w tym 200minut i 500mb internetu co miesiąc. z tego co widze niewykorzystane limity przechodzą na następny miesiąc. a dla przenoszących numer +40minut gratisowych i 3miesiące darmowego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

wojtassss, przerobiłem już Oranga, Playa i teraz jestem w Plusie.

Orange to wielka porażka jeśli chodzi o obciążenie sieci :cry: . Ale tak mi się tylko zdawało do czasu aż spotkała mnie wątpliwa przyjemność odbębnienia dwóch lat w Playu :/ - faktem jest ze byli tani ale żeby się od nich z kimś połączyć to senne marzenie :thumbdown: . Jakość rozmowy zostawiała wiele do życzenia, w dodatku zrywało połączenia w czasie jazdy autem. Teraz jestem w Plusie i jak na razie większych zastrzeżeń nie mam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jak się jest w Play to można na stałe wybrać sobie z jakich się chce korzystać nadajników, więc można wybrać Plusa i spokojnie rozmawiać.

Tylko jest problem z internetem niestety, bo wtedy pakiet nie działa.

 

Tez się zastanawiam nad zmianą sieci i chyba po Waszych opiniach daruję sobie Orange, chociaż kuszą teraz 6 miesiącami abonamentu gratis. Pewnie będzie Plus, bo chcę potestować to całe LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Tylko jest problem z internetem niestety, bo wtedy pakiet nie działa.

 

Dokładnie w tym tkwił mój problem :/

Mój telefon robi jako router - z internetu korzystam dużo :(

 

A Plus ma faktycznie ten LTE. Nie wszędzie to działa ale jak już się znajdzie w zasięgu to :shock::shock::shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.