Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj pomalowałem maskę, dzisiaj szmery bajery papierki 2500 3000 miało być lusterko, spsiukałem całą maskę IPA i rozpuściło lakier (zrobiły się białe wżery aż do bazy :shock: ) za wcześnie czy z lakierem coś nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachman z wymiany opon , założył tył w przeciwnym kierunku :wallbash:

 

Swego czasu mistrz z serwisu Shella tak przykręcał mi koła, że w ciągu jednego dnia zgubiłem 4 śruby. Po dwie w każdym kole, w tym 2 "złodziejki", po interwencji dostałem zniżkę 50% na każdą dodatkową usługę, a za komplet "śrub - kradziejek" odcięli mu z pensji. ....Stanowiska były monitorowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chat, Ja jestem przekonany , że ci z wymiany, patrzą po oznaczeniach LP, LT ....

 

Sami podpiszą podczas wymiany jak leci i potem ślepo kierują się swoimi bazgrołami zamiast oznaczeniem wytłoczonym na oponie..

 

 

A zczaiłem się po smalcowaniu opon, z tyłu coś za gładko było , patrzę pod samochodem a tam z wew strony OUTSIDE :wallbash::zly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fachman z wymiany opon , założył tył w przeciwnym kierunku :wallbash:

 

Swego czasu mistrz z serwisu Shella tak przykręcał mi koła, że w ciągu jednego dnia zgubiłem 4 śruby. Po dwie w każdym kole, w tym 2 "złodziejki", po interwencji dostałem zniżkę 50% na każdą dodatkową usługę, a za komplet "śrub - kradziejek" odcięli mu z pensji. ....Stanowiska były monitorowane...

 

Dobrze że Cię jakieś koło nie wyprzedziło :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachman z wymiany opon , założył tył w przeciwnym kierunku :wallbash:

 

Swego czasu mistrz z serwisu Shella tak przykręcał mi koła, że w ciągu jednego dnia zgubiłem 4 śruby. Po dwie w każdym kole, w tym 2 "złodziejki", po interwencji dostałem zniżkę 50% na każdą dodatkową usługę, a za komplet "śrub - kradziejek" odcięli mu z pensji. ....Stanowiska były monitorowane...

 

Dobrze że Cię jakieś koło nie wyprzedziło :lol:

 

Sytuacja wcale nie do śmiechu, bo przez czyjąś głupotę Chat naraża siebie i innych.

Z dnia na dzień szerzy się partactwo, nawet przy robocie banalnych rzeczy każdego trzeba pilnować... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.