Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zaparkowalem auto na cywilizowanym parkingu z jednym zafajdanym drzewem ktorego w pospiechu nawet nie zauwazylem, po powrocie 5 bomb na masce ktore bardzo sprawnie wyzarly lakier :zly::zly::zly::wallbash::wallbash::wallbash:

 

Znalazłem coś takiego:

 

http://moto.wp.pl/kat,1025763,title,Dla ... caid=1cee4

 

 

ciekawe, obala pewien mit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad robiący ognisko jakieś 3m obok mojego auta, cały ten syf miałem na samochodzie, dobrze że szybko się zorientowałem to od razu odjechałem a przy okazji w sąsiada stronę poleciało kilka "ciepłych" słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparkowalem auto na cywilizowanym parkingu z jednym zafajdanym drzewem ktorego w pospiechu nawet nie zauwazylem, po powrocie 5 bomb na masce ktore bardzo sprawnie wyzarly lakier :zly::zly::zly::wallbash::wallbash::wallbash:

O! Ja to mam co drugi dzień, a jak nie zdążę zaparkować pod swoim oknem i zostaje miejsce tylko pod drzewem to rany boskie :evil:

 

Mam białe autko i po kilku dniach od mycia jak się już trochę przukurzy i mi ptaszki narobią to po starciu mam jaśniejsze ciapki :roll: ...czasem taką biedronką jeżdżę kilka dni :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co lato z odcinka Człuchów- Koszalin mam wakacyjne pamiątki... Ostatnio 57/40 (3 nad ranem Biały Bór, z górki) i 67/50 (jakaś totalna wieś) oczywiście droga krajowa :) ale ze mnie pirat drogowy... przestało mnie to już wkur-iać. Następnym razem nie będe mył komarów z tablicy całe lato. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co wakacje z odcinka Człuchów- Koszalin mam pamiątki... Ostatnio 57/40 (3 nad ranem Biały Bór, z górki) i 67/50 (jakaś totalna wieś) oczywiście droga krajowa :) ale ze mnie pirat drogowy... przestało mnie to już wkur-iać. Następnym razem nie będe mył komarów z tablicy całe lato. :)

bo to straż wiejska z Białego Boru tak pieniążki trzepie:

http://www.francuskie.pl/wiadomosci/5828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.