Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wojtassss, To nie moje słowa ;)

Przepraszam :oops:

 

[ Dodano: 28 Maj 2013, 23:05 ]

Ketchup z Włocławka był zawsze najlepszy, ale skończyło się to dwa lata temu. Schrzanili sprawę i zrobił się jakiś taki "rozrobiony" nie to co zawsze. Od dwóch lat przesiadłem się na Kotlin i teraz on numer one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schrzanili sprawę i zrobił się jakiś taki "rozrobiony" nie to co zawsze. Od dwóch lat przesiadłem się na Kotlin i teraz on numer one.

 

+1

 

Swoją drogą, w POLO Markecie widziałem ogromne zapasy. Coś dla fanów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś złego/śmiesznego?

 

Wielu z nich po prostu nie szanuje tej kasy - nierozsądne decyzje typu "a co mi tam". I większość z tej "pomocy" i tak jest przejadana lub idzie faktycznie na inny cel niż założony.

 

Ponadto ja jestem przeciwnikiem "zabierania Kowalskiemu, żeby dać Kwiatkowskiemu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś złego/śmiesznego?

 

Wielu z nich po prostu nie szanuje tej kasy - nierozsądne decyzje typu "a co mi tam". I większość z tej "pomocy" i tak jest przejadana lub idzie faktycznie na inny cel niż założony.

 

Ponadto ja jestem przeciwnikiem "zabierania Kowalskiemu, żeby dać Kwiatkowskiemu" ;)

 

Zależy co ma się w głowie. Ja jestem na końcowym już mam nadzieję etapie otrzymania dotacji i chcę ją wykorzystać w 100% mając nadzieję, że się to ładnie rozwinie. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Skoro jest szansa otrzymania takiej dotacji to dlaczego nie?

 

A przejedzenie takiej dotacji zamiast zakupu zadeklarowanego sprzętu jest trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Choć na jakimś tam kursie spotkałem cwaniaczków co to oni nie zrobią z pieniędzmi. Pożyjemy, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też długiego weekendu nie mam, co gorsza chciałem odreagować...

Spakowałem zestaw do mycia i o 20:30 pojechałem do firmy umyć samochód.

Przebrałem się, napełniłem wiadra wodą, poukładałem preparaty na stole i co... Okazało się, że Karcher nie działa! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transakcja z Wera- Serwis :zly:

 

Jakiś czas temu zamówiłem u nich przejściówkę do pianownicy PA o czym informowałem w temacie poświęconym myjce GRAPHITE. Cena większa w stosunku do sklepu TECHKAR, ale zdecydowałem się na nich ze względu na chęć przetestowania piany K2 + mocniejszego środka K2 TURBO TRUCK.

 

Zamiast otrzymać 3L piany aktywnej + 1L Trucka w paczce były 4L piany. Trudno, każdemu może się zdarzyć, chociaż była zachowana ciągłość korespondencji. Piszę do nich . . . i nic :wallbash:

 

Z ich odpowiedzi wynika, że nie mają ochoty naprawić swojego błędu.

 

Każdemu się może zdarzyć pomyłka, nie każdy chce ją naprawić. Przestali odpisywać. Chyba za dobrze się powodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie potrafią być prawdziwymi demotywaotrami...

Człowiek dba jak głupi całe życie o swoje auto , a jakiś debil w 5 minut musi mu je zniszczyć , jakiś debil walnął drzwiami w drzwi w skodzie i w efekcie mam zdarty lakier , wygląda to jakby ktoś lutnął kilka razy , nikomu nie podpadłem ani nic , po prostu miałem dzisiaj wyglancowany samochód na parkingu , a reszta była uwalona...

Ech... jedyne co się udało spolerować to biały nalot , podejrzewam , że z białego samochodu... Co zrobię z tą skodą coś to mi ktoś musi ją uwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.