Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mnie wkurzyło to,że narzeczona oświadczyła mi,że jak razem wynajmiemy kawalerkę, to kasa będzie wspólna i w związku z tym koniec z zakupami kosmetyków do mundka :wallbash: ...a takie piękne plany były ( korekta, zrobienie wnętrza na błysk :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w związku z tym koniec z zakupami kosmetyków do mundka :wallbash:

 

zonk... zostaje ci zrobić to co u mnie. Założyć oddzielne konto w banku np. Alior, mbank... o którym narzeczona nie wie i tam przelewać/wpłacać kasę na różności :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop przy własnej działalności jeszcze by to przeszło,ale przy mojej stałej "urzędniczej pensji" już nie...no nic pozostaje mi liczyć na wyrozumiałość narzeczonej, może chociaż raz do roku pozwoli jakiś szampon kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyło to,że narzeczona oświadczyła mi,że jak razem wynajmiemy kawalerkę, to kasa będzie wspólna i w związku z tym koniec z zakupami kosmetyków do mundka :wallbash: ...a takie piękne plany były ( korekta, zrobienie wnętrza na błysk :) )

 

O shit.. Takim kobitom mowimy zdecydowanie adios.

Ja wlasnie jestem na etapie rozwodu m.in z powodu auta i mojego hobby. No coz, bedzie mi jej troche brakowalo.. :ad:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To znaczy ze wasze związki sa po prostu nie udane. Albo problem jest w was albo waszych kobietach albo pośrodku. Gdyby moja zabraniała mi zabawy w moje pasje dawno by mnie juz nie bylo. Ale mamy na tyle oleju w glowie i wzajemnego zaufania i zrozumienia ze potrafimy isc na kompromis. Kasa jest wspolna i wspolne wydatki. Staramy sie nie wpadać w skrajności. Liczy sie rownowaga w związku. Ale oboje mamy male sumy miesieczne - czyli wlasne skromne kieszonkowe ktore przeznaczamy na wlasne wydatki i potrzeby i moge sobie to przeznaczyc wlasnie na to co chce - czyli kosmetyki do auta :P

 

Ale jak ty olewasz żone i wszystko ladujesz w auto i kosmetyki to trudno sie dziwic ze związek się rozpada. No ale to juz wasza prywatna sprawa. Nie wnikam. Czasem czlowiek po latach zaluje ze to stracil. A zadne auto i pieniadze nie zastąpia kochanej bliskiej osoby z ktora mozna dzielic starosc :)

pozdrowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje się pokazać wybrankom ten oto artykuł http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,140634 ... caid=1da4a moja po przeczytaniu tego doszła do wniosku ze przy szukaniu nowego lokum weźmiemy pod uwagę posiadanie garażu a na dodatek zauważyłem ze na jej laptopie ze miała w kartach ofertę paru sklepów detailerskich a urodziny tuz tuz . . . więc to wszytko zależy tak jak mój przedmówca stwierdził od dogadania się ona ma swoje ciuszki, buty, torebki itp a ja mazidełka i pierdółki do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Mnie wkurzyło to,że narzeczona oświadczyła mi,że jak razem wynajmiemy kawalerkę, to kasa będzie wspólna i w związku z tym koniec z zakupami kosmetyków do mundka :wallbash: ...a takie piękne plany były ( korekta, zrobienie wnętrza na błysk :) )

 

 

hmm :shock:

 

ale fajnie! są gorsze ode mnie :lol:

 

a tak na serio to NIE DAJ SIĘ! :)

 

to pisałam ja- Wiolka (kobieta) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehe, już swojej wysłałem ;)

 

Swoop przy własnej działalności jeszcze by to przeszło,ale przy mojej stałej "urzędniczej pensji" już nie

 

spoko przechodzi przechodzi. Są 2 możliwości ;)

1. co miesiąc przelewasz po określonej kwocie od razu po wypłacie i tyle

2. jak ma wgląd do twojego konta, to nie zostaje nic innego jak przelewać "ogony" na nowe konto i z czasem uzbiera się niezła sumka

 

przerabiałem to jakiś czas temu a teraz żona zaakceptowała moje "wybryki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
hmm

 

ale fajnie! są gorsze ode mnie

 

a tak na serio to NIE DAJ SIĘ!

 

to pisałam ja- Wiolka (kobieta)

Paweł uważaj, bo ja Wiolka przyjdzie i zobaczy jak bezczelnie się pod nią podszywasz tu Ci się oberwie :lol:

 

a Ty tak głośno nie krzycz, bo jeszcze przyjdzie, przeczyta i będzie myślał, że mu wszystko wolno :lol:

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

OT

 

Domel, wyczerpałeś temat jednym postem :good::good:

 

psychologia związków, relacji między ludzkich, sprawy rodzinne, psychologia męskiego i żenskiego umyslu - to moja kolejna pasja ;)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
psychologia męskiego i żenskiego umyslu

 

 

pozdrawiam ; )

 

dokladnie - dlatego zgłębianie tych wszystkich żeńskich guzików, wihajstrów, pokręteł jest całkiem ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem aż tak szalony,alby wydać ostatnie pieniądze na kosmetyk do samochodu,ale człowiek musi mieć jakąś "odskocznie". Jedni piją z nudów,a inni odkurzają w samochodzie co 3 dni ;) Jak zamieszkamy razem, to się jakoś zawsze te parę złotych odłoży i na pewno nie będzie, aż tak źle ;) ... jak zawsze powtarza moje kochanie: na 1 miejscu jest mundek, na 2 miejscu jest rower, na 3 miejscu jest ona,ale to tylko według niej, bo oczywiście jest zupełnie odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze powtarza moje kochanie: na 1 miejscu jest mundek, na 2 miejscu jest rower, na 3 miejscu jest ona,ale to tylko według niej, bo oczywiście jest zupełnie odwrotnie :)

 

Moja mówi tak : na 1 miejscu jest Twingo , na drugim kosmetyki , na trzecim jest Ona.. oczywiście to wygląda wg niej hehe :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.