Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No jakby mi coś takiego jakaś menda wyryła na aucie i udałoby mi się ją namierzyć i złapać to zapewniam - zapewniłbym takiemu patafianowi dożywotni niedowład w kończynach, żeby więcej takich głupot nie popełnił.

Nie polecam.

Mi ukradli BMW, okradli na kilkanacie tys Passata a jak dopadlem zlodzieja przy Peugeocie i delikatnie go zatrzymalem to ze mnie gapie zrobili bandyte.

Gosc zatrzymany zgodnie ze sztuka (plus maly bonus, za kolegow)

Udaremnilem kradziez, nie mialem czasu na policje, a tzw swiadkowie raczej nie byli po mojej stronie. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moje wk*enie - nazwanie tego wkurzeniem jest za słabym dookreśleniem - sięgnęło zenitu. Jako, że jestem sztandarowym "czarnuchem" siedzącym w pracy od rana do nocy wraz z grupą innych pracowników Mordoru będących równie "zaangażowanymi" w powiększaniu PKB zostałem nagrodzony przez pracodawcę biletem na finał ligi mistrzów na Wembley 25 maja wraz z pokrytym kosztem przelotu i zakwaterowania :good::D Moja radość trwała tylko kilka chwil zanim przez wszystkie zwoje mózgowe do centralki dotarła zakonotowana w pamięci informacja, że z moja Panią serca 25 maja idę na koncert Beyonce. Jeszcze chwilę się łudziłem, że koncert jest w innym terminie, po wyguglowaniu okazało się, że k*rwa Nieee. Termin jest ten sam... Cenię sobie spokój i ciepło domowego ogniska więc.....zrezygnowałem z biletów na finał ligi mistrzów na rzecz amatorki czerwonego papieru toaletowego i fabrycznie nowych desek sedesowych :shock::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moje wk*enie - nazwanie tego wkurzeniem jest za słabym dookreśleniem - sięgnęło zenitu. Jako, że jestem sztandarowym "czarnuchem" siedzącym w pracy od rana do nocy wraz z grupą innych pracowników Mordoru będących równie "zaangażowanymi" w powiększaniu PKB zostałem nagrodzony przez pracodawcę biletem na finał ligi mistrzów na Wembley 25 maja wraz z pokrytym kosztem przelotu i zakwaterowania :good::D Moja radość trwała tylko kilka chwil zanim przez wszystkie zwoje mózgowe do centralki dotarła zakonotowana w pamięci informacja, że z moja Panią serca 25 maja idę na koncert Beyonce. Jeszcze chwilę się łudziłem, że koncert jest w innym terminie, po wyguglowaniu okazało się, że k*rwa Nieee. Termin jest ten sam... Cenię sobie spokój i ciepło domowego ogniska więc.....zrezygnowałem z biletów na finał ligi mistrzów na rzecz amatorki czerwonego papieru toaletowego i fabrycznie nowych desek sedesowych :shock::zly:

 

Widziałeś to?

Mniej wiecej odnosi sie w 100% do Twojej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sam siebie wkurzyłem! Wczoraj cały dzień meczarnia z hdc na rotacji pozniej wosk, a dzisiaj z rana auto całe w pyłkach/kurzu. No to ja debil, wziąłem specjalna szczotkę do kurzu i rach ciach kurzu nie ma... Kurzu nie ma ale za to pojawiły się piękne bardzo płyciutki hologramiki i cała wczorajsza praca psu w d... :zly: Do tego chyba zymol titanium też się poci bo dach ma takie jakby ciemniejsze i jaśniejsze plamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zarazem współczuje, że akurat Beyonce jest

Trzeba trzymać kciuki, że może nie dadzą rady zafarbować tej srajtaśmy na czerwono, lub słomki będą z alu a nie tytanu lub rzeźbione kostki lodu się roztopią to jej nie będzie i wtedy finał na Wembley stoi otworem. ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem gwint,zrobiłem na nim może z 200-250km i już coś napier.....ala jak złe,myślę już znając moje szczęście wytłukłem coś w zawieszeniu,pojechałem do warsztatu wszystko sprawdzone,wahacze,wszystkie końcówki,amortyzatory itp i nie ma się do czego przyczepić,później żeby jeszcze potwierdzić stacja diagnostyczna wjazd na szarpaki i też wsio ok,nie mam pojęcia co się dzieje :zly::zly: puka na dołkach i nierównościach,coś jak by poduszka amortyzatora :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.