Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

jakoś w mniejszej kwocie ciężko mi się zmieścić :-] ,

pierwszy strzał idzie 5zeta, i po myciu ręcznym reszta. Przy glinowaniu dochodzi jeszcze jedno płukanko :lol:

W robocie mówią że autobusem jeżdżę, wiec sie nie pomyliłeś :good::D:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
Jak dla mnie argumenty przez Ciebie podniesione to strzał kulą w płot. To że na bezdotyku nie domyjesz brudnego auta to nic nowego i dziwnego , podobnie jak fakt że proszek usuwa wosk.

 

Tak, czyli stwierdzam to co wiadomo od dawna. No to czemu właściciel upiera się ze ja się myle i wlasnie te 4 programy DOSKONALE myja auto, skoro tak nie jest ? Marketing ? Oszustwo ? Przyklad to ten wkurzony taksówkarz.

 

No wlasnie o to chodzi! Strzelilem im w kolano! Udowadniam ze ich metoda nie dziala i lepsze sa wlasne kosmetyki. A ja moge zapłacic za wjazd na plac wybetonowany i hektolitry wody. W tym sek. :)

 

Następnie przedstawiasz żale że nie możesz umyć auta samodzielnie na bezdotyku, przy pomocy swoich środków.

 

Oficjalnie nie moge :)

 

To co napisał facet jest jak najbardziej prawidłowe, to jest biznes i nikomu nie będzie się kalkulowało napełnienie wiaderka i spłukanie auta za 2 zł, a reszta przy pomocy własnych środków.

 

Jasne business is business. Ale to tylko propozycja. Możliwość rozszerzenia ich oferty o nowa funkcjonalność. Laik przyjedzie i wymyje w ich cztero opcjonalnym systemie. Przyjadę ja, wrzucę monety do kranika z wodą. Potem monety do lancy. Wyjdzie na to samo. Jeśli litr wody miałby kosztować np 2-4 zlote i tak bedą na plusie.

Muszę zmierzyć kiedyś ile tak na prawdę ml wody wyrzuca ta lanca za 1 zloty. I jak by sie to kalkulowało na wiadro.

 

 

Tu nie chodzi o robienie dymów. Tylko kulturalna dyskusja z właścicielami. A w co zainwestują to już ich sprawa.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś drogo te akumulatory kupujecie.

 

Ja tydzień temu zapłaciłem 236 zł za Boscha S4 60Ah. :)

 

Gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć? On-line czy w normalnym sklepie? :)

 

Mają sklep online, ale kupowałem w stacjonarnym sklepie.

http://allegro.pl/akumulator-bosch-s4-6 ... 78857.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch, Wracając do twojego pytanie gdzie kupujemy tak drogo?

Ja kupuje u mojego znajomego, i wiem, że jak coś będzie nie tak to idę i mam gwarancję, bo jak się kilka razy przekonałem z nią na allegro jest naprawdę różnie.

Kolejna spraw to paramerty akumulatora. Niestety ale ty piszesz, że kupiłeś S4 ja kupiłem S5. I o większym Ah i A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś menda :zly: , i to w dodatku któryś z sąsiadów zostawił mi dziś rano taką oto niespodziankę:

 

57567371.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

93430845.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

28641901.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Na fotkach jeszcze widać ślady przecierania, czyli się zatrzymał i sprawdzał uszkodzenia :zly:

 

 

Oczywiście karteczki brak... :zly::wallbash::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A mnie wkurzył dzisiaj wyjazd z supermarketu.

Ludzi w markecie od groma ale bezpiecznego wyjazdu nie potrafią zapewnić - droga wyjazdowa jest dość mocno nachylona i prowadzi do dwupasmówki. Na początku była OK ale przy samym wjeździe jeden lód :zly::wallbash:

Mimo, że jechałem 20-30km/h nie szło zahamować, mimo ABSu zarzuciło mi autem - z poślizgu wyszedłem i wyjechałem na główną z rozpędu. Na szczęście kierowca Renault chyba zauważył co się dzieje i zjechał na lewy pas bo byłoby bum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kimke w pracy przerwal mi alarm przeciwpozarowy! Wiec pelna mobilizacja, nic nie znalezlismy, ale przycisk zostal wcisniety.. :thumbdown:

Pozniej zglosil sie jednak koreanczyk mowiac: "Sorry, I turn fire alarm because finger trouble" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze bicie schaba niz odur gotowanych zeberek baranich! Taka tam tradycja norweska.. Pachnie jak przepocone wilgotne skarpety! :/

 

a ty im bigosu nagotuj z tego co wiem, to tylko w Polsce się go je i kiszonych ;)

Na platformie pewnie będzie ciężko zdobyć kiszoną kapuchę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano jak nie będzie padać to ruszam. Bez przesady, + 9 a ja mam brudnym autem jeździć? :D

 

Dobrze prawisz :good:

 

Większość chyba jutro bierze się za robotę przy aucie, o ile dzisiaj nie zaczęło :D

Ja dzisiaj na nocce mam nadzieję ogarnąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.