Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Obywatele, płacicie podatki? Płacimy Panie Dyrektorze!

 

http://wyborcza.pl/1,75478,13781749,Ofi ... em.html#MT

 

No to płaćcie uczciwie dalej....

 

:shock::wallbash:

 

:zly::zly::zly::zly::zly::wallbash::wallbash::wallbash:

właśnie puściłem dochodówkę za pierwszy kwartał - już wiem na co pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ślizgające się sprzęgło - dwumas też słychać... :wallbash::wallbash:

No to skoro już zabity komplet to odnajdź radość z ruszania niczym na LC,początki ślizgającego się sprzęgła to świetna zabawa jeżeli chodzi o ostre starty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie, ale wczoraj.

Babica zmarła, jutro pogrzeb Fajne bliny robiła , wywózkę z kresów przeżyła. 92 lata.

Jutro pogrzeb.

Jako że kawałek trzeba jechać to po ogarnięciu auta postanowiłem letnie założyć.

Wszystkie śruby odkręciłem, oprócz ostatniej zabezpieczającej w której zerwał się trzpień prowadzący :/

 

No i jednak do kumpla musze pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odebrałem przesyłkę z paczkomatu a w niej IronX ... i na zucha (bez rękawiczek) zacząłem psikać na samochód na bezdotyku ... cała łapa mi do dziś śmierdzi pomimo mycia wszystkim co było pod ręką :(

 

nie polecam :wallbash:

 

 

 

Sabat, współczuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie godziny stania w kolejce do lekarza :wallbash: by w dwie minuty wypisał receptę... :dontknow:

 

Norma... :thumbdown:

 

Co mnie wkurzyło... Okazało się że do wymiany są 2 wewnętrzne osłony przegubów :thumbdown: No i czerwiec będzie wesoły... Przegląd, ubezpieczenie i event, wszystko w jednym tygodniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odebrałem przesyłkę z paczkomatu a w niej IronX ... i na zucha (bez rękawiczek) zacząłem psikać na samochód na bezdotyku ... cała łapa mi do dziś śmierdzi pomimo mycia wszystkim co było pod ręką

 

nie polecam

 

faraon3021, ja jakoś nigdy nie miałem problemów,

Az do dzisiaj :P

Moze zmienili cos w recepturach :o bo dla mnie smrod jest straszny i go czuje wszedzie przez dwa trzy kolejne dni po pracy z nim :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj po 22:00.

 

 

SKRADZIONO ROWER!

Wczoraj (22.04.2013) około godziny 22:30 z ulicy Krętej 10 (róg Krętej i Słowiańskiej we Wrocławiu) skradziono rower Giant AC koloru ciemna zieleń - metalik (z daleka wygląda jak czarny). Cechy roweru:

Przedni amortyzator: Marzocchi Bomber Z150 FR koloru szaro-czarny ze złotymi pokrętłami - zdjęcie poniżej

Tylny amortyzator: Manitou Swinger 6 Way

Opony: Maxxis

Przednia przerzutka i korba: Shimano Deore LX

Tylna przerzutka: Deore XT srebrna

Siodełko: WTB

Przedni hamulec tarczowy: Hope MONO 6 Ti - tarcza 203mm

Tylny hamulec tarczowy: Hope MONO M4 z tarczą 180mm

 

Cechy charakterystyczne:

1) z przodu błotnik typu crossowego firmy THE - zdjęcie poniżej

2) przednie koło z czarnymi szprychami, tylne ze srebrnymi

3) na kierownicy 2 identyczne lampki ledowe

Rower był zmodyfikowany względem wersji fabrycznej – pozostała tylko fabryczna rama i rawki.

Poglądowe zdjęcie roweru w wersji fabrycznej + 2 charakterystyczne części z modyfikacji:

 

zdjecieroweru.jpg

 

Rower był oznakowany i figurował w policyjnej bazie danych.

Za informację, która pozwoli odnaleźć rower przewidziana nagroda.

Informacja: tel 501-723-843

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myslalem ze kupic auto w Polsce oznacza taka mordenge :zly:
Ustawiasz cena allegro najwyższa + salon z Polski i kupisz za pierwszym razem. Inne opcje to szukanie czegoś czego nie ma.

Dokładnie, dodaj pierwszego właściciela, bezwypadkowy itd.

Ja w piątek sprzedałem jedno auto a w poniedziałek zadatkowałem następne, w sumie w ciagu niecałego tygodnia zmieniłem samochód.

No chyba że masz mega wymagania co do wyposażenia, silnika, koloru itp- wtedy można i rok kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myslalem ze kupic auto w Polsce oznacza taka mordenge :zly:
Ustawiasz cena allegro najwyższa + salon z Polski i kupisz za pierwszym razem. Inne opcje to szukanie czegoś czego nie ma.

 

 

Też nie do końca. Ustawiłem takie parametry jak szukałem avensisa. Pojechałem do Poznania do ASO Toyoty i okazało się że auto po gradzie, szpachlowane i lakierowane z każdej strony, tak nędznie złożone że szkoda gadać. Do tego jakiś mistrz polerki dał popis swojej fantazji.

 

Ogarnąłem bułę w Macu i powrót do Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.