Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: napisałem, że dwa pasy puste więc z tego wynikało, że była to 3pasmowa droga ;)

a ja napisałem, zeby już nie było miejsca do dopowiadania sobie teorii: ;)

 

odcinek DK1 pomiędzy Koziegłowami a Siewierzem (mniej więcej na wysokości stacji Lukoil, dawniej JET, pasy w stronę Katowic)

 

Jaki tam odcinek jest to wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

g.pajak, skoro piszesz, że dwa pasy puste to logiczne jest, że to 3pasmówka więc mogłeś wyprzedzać prawym :good:

dwa pasy puste: przed Audi...

Skoro wszytko takie logiczne to dlaczego podanie dokładnego miejsca przeczy logice? Po co się domyślać i przypuszczać, wystarczy "dwa kliknięcia": http://goo.gl/maps/xewzb

 

Sorry, ale już mnie to "jest nas więcej i mamy rację" czasami słabi

 

No offence!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak na jaką reakcję liczyłeś pisząc takie słowa ??

Na koncie mam już dwóch w rowie - przejechali się cwaniaczki

na to, że znajdziesz grupę fanów ?? którzy zaczną Cię naśladować a na desce rozdzielczej będą mieli figurkę z Twoją podobizną ??!!

Sam wrzuciłeś zapaloną zapałkę do magazynu paliw i się dziwisz, że nos Ci opaliło...

Na szczęscie na forum znalazło się kilka osób, które tak jak ja uważają takie zachowanie na drodze jako karygodne i godne potępienia.

 

ps. i w którym z moich trzech poprzednich postów nazwałem cię głupkiem i debilem ?? w pierwszym zacytowałem Twój podpis :dontknow: odnosząc się do sytuacji a w drugim odniosłem się do postu weglus -a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale już mnie to "jest nas więcej i mamy rację" czasami słabi

 

Grzegorz wybacz, ale nie masz racji. Jesteś w takim wieku, że już powinieneś umieć kontrolować własną agresję... Trafiłeś na młodych baranków naładowanych testosteronem, bywa... Reakcja nieadekwatna do tego co zrobili, spowodowałeś wypadek i nie ma czym się chwalić. Chyba zdajesz sobie sprawę czym kończy się poślizg przy 70kmh? Raz się udało, drugi może się uda, kiedyś będzie tragedia. Może kogoś, może Twoja. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też niedawno jedną sytuację z jakimś baranem. Droga z Wrocławia w kierunku na Lubin/Zieloną Górę, dwa pasy w jedną stronę, między miejscowością Mazurowice i Kawice. Za skrzyżowaniem wskakuję na lewy pas bo prawym jedzie Audi A4 w tedeiku (do skrzyżowania lewy pas jest tylko do skrętu w lewo - choć i tak często sprawni umysłowo inaczej często tną tym pasem wyprzedzając auta z prawego pasa i jadą PROSTO). Od miejsca gdzie wskoczyłem na lewy pas jest jakieś 500-600m do zwężenia, po którym droga robi się regulaminowa - po jednym pasie dla każdego z przeciwnych kierunków ruchu. Dojeżdżam do tej A4 a idiota zaczyna przyspieszać. No to ja sobie redukcję zapiąłem (wyprzedzałem na lajcie na 5 tym biegu przy 80km/h) na 4-kę, pełen but, wyprzedziłem i potem płynne hamowanie (bez nagłych strzałów aby nie powodować zagrożenia w ruchu). Jak dojechałem do zwężenia drogi, które jest obstawione pachołkami aby nie przeskoczyć na przeciwny pas ruchu to 200m tych pachołków baran jeden przejechał za mną wlokąc się 30km/h. Po zniknięciu pachołków but i pojechałem dalej. Kretyn już się tak nie spieszył...

Co do posyłania ludzi do rowu gwałtownym hamowaniem - pozostawię to bez komentarza...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, dobrze rozumiem, że po minięciu tego skrzyżowania A4 zaczyna przyspieszać jadąc prawym pasem, ty za krzyżówką wskakujesz na lewy pas z zamierzeniem wyprzedzenia A4? Znam to miejsce i w mojej ocenie oboje zaczynacie przyspieszać w tym samym momencie znajdując się na dwóch osobnych pasach (w jednym kierunku), bo wiecie, że za chwilę kończy się obszar zabudowany. Tobie nie spodobało się, że A4 zbytnio zwolniła w zabudowanym i po minięciu tego obszaru zaczęła zbyt mocno przyspieszać, zmuszając Ciebie do redukcji biegu, byś mógł ją swobodnie wyprzedzić. Ale czy to był powód, aby zwalniać do 30 km/h i blokować gościa w A4? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zwolennikiem brutalnego innych jak się powinno jeździć, choć czasami to aż krew człowieka zalewa jak się patrzy na to co robią inni, albo blokują ruch. Jak już mnie ktoś mocno wkurzy to go wyprzedzę z prawej, zjade na chwile z powrotem i tylko zaświecę światłami stopu i jade dalej prawym - nawet bez hamowania ;) Spora część drajwerów zjeżdża na prawy pas spokojnie i nikomu się krzywda nie dzieje, emocje opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą miłością do Skodziany, Okty, dizla i wszystkiego... jakim trzeba być kurwa młotem, żeby zaparkować takim czymś w taki sposób ? Ja rozumiem, że sąsiedzi muszą widzieć, że muszą się dopytać co to za limuzyna stoi i dlaczego to Skoda, ale do ciężkiej kurwy mili państwo, żeby 3 miejsca ? :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

IMG_3294.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mili państwo, żeby 3 miejsca ? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

111909-maja-rozmach-skurwisyny-jpg

 

 

78bd13886fac5.jpg

Myślę że wyklejenia mu całej przedniej szyby takimi wizytówkami raczej nie zmieniło by podejścia tego kogoś do parkowana tak aby nie przeszkadzać bliźniemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadasz słowo-zaklęcie [emejzin]*, pochylasz czoło z szacunkiem i grzecznie jedziesz szukać innego miejsca....

 

Dokładnie tak. Jakbym ja miał taką okte w tedeiku też bym parkował tak żeby nikt inny nie stanął obok. Jeszcze mi ją ktoś uszkodzi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Z całą miłością do Skodziany, Okty, dizla i wszystkiego... jakim trzeba być k***a młotem, żeby zaparkować takim czymś w taki sposób ? Ja rozumiem, że sąsiedzi muszą widzieć, że muszą się dopytać co to za limuzyna stoi i dlaczego to Skoda, ale do ciężkiej k***a mili państwo, żeby 3 miejsca ? :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

Obrazek

 

Zwykła zazdrość przez Ciebie przemawia :thumbdown:

Miałbyś taką furę co potrzebuje trzech miejsc żeby się zatrzymać to byś był GOŚĆ a tak to, popierdółką jeździsz, co się na jednym miejscu postojowym mieści i Cię zwyczajnie zrzera - to przykre :/:/:/

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.