Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No niestety sprzedawca nie popisał się pakując ją w kawałek kartonu + taśma jak już ją miał to mógł przynajmniej zabezpieczyć gwint no ale nie wpadł na to :zly: Zrobiłem zdjecia napisałem zażalenie zobaczymy co odpisze :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"oferta" telewizji NC+

 

Nowa definicja rozrywki => Nowa definicja zdzierstwa, bo jak nazwać zmianę cen 2x więcej za to samo?

Czy ja dobrze wyczytałem z tych papierów co przysłali że wraz ze zmiana muszę wymienić dekoder z N-recorder na jakiś ultra+ co wiąże sie z dodatkowymi kosztami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"oferta" telewizji NC+

 

Nowa definicja rozrywki => Nowa definicja zdzierstwa, bo jak nazwać zmianę cen 2x więcej za to samo?

Czy ja dobrze wyczytałem z tych papierów co przysłali że wraz ze zmiana muszę wymienić dekoder z N-recorder na jakiś ultra+ co wiąże sie z dodatkowymi kosztami?

 

Najprościej zadzwonić i się zapytać.. da się.. i nawet szybciej niż w n-ce.. przerabiałem.

Na swoim przykładzie napisze że dla osoby, która była w n-ce od poczatku przejście do nowej platformy jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim przykładzie napisze że dla osoby, która była w n-ce od poczatku przejście do nowej platformy jest ok.

Nie wiem czy zaproponowali Ci coś faktycznie dobrego ale w moim przypadku - póki co - raczej będzie to mało ok. Teraz płacę za pakiet N-ki z HBO 69 pln. W NC+ musiałbym płacić zdaję się minimum 119 pln (a nie wiem czy nie 199pln bo HBO sparowali tylko z najdroższym pakietem).

Wypowiedzenie mam już przygotowane i dziś poleci pocztą.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od dzielnicy. Załatwić cokolwiek na Woli to masakra, bywało że pół godziny przed otwarciem ustawiałem się w kolejce żeby być w pierwszej 10tce. Bemowo, Ożarów - jak po maśle
Mokotów też kosmicznie zawalony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.