Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powinno być tak jak kiedyś, że w weekendy wszystko pozamykane!

 

pamietam jak w czasie 'nieslusznego ustroju' pracowalo sie w soboty, od 8 do 13, pozniej towarzysze

zniesli pracujace soboty, weekend byl wolny a jesli juz ktos pracowal dostawal tzw. setki (placa plus 100% dodatek)

 

teraz jest system ekonomiczno-spoleczny o ktory walczyla 'Solidarnosc', najlepszy z mozliwych

ale 'bez ludzkiej twarzy'; ) dlatego nie grymas tylko mykaj do pracy, trzeba zarobic na woski z wyzszej polki ; )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

neclocus, mój kolega zawsze powtarzał jak miał iść w sobotę do pracy. Nie po to mój ojciec o wolne soboty walczył żebym jak teraz musiał zapierd....... .

Ja mam w firmie taki szał przedświąteczny ,że szef wpadł na pomysł żeby jeszcze w niedzielę przyjść. Płatne 200% plus.

Odpoczywam po ciężkim tygodniu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Trochę tego lakieru z całego auta na pewno zeszło, założę się że za rok czy 2 te auto znów będzie tak wyglądać, i co dalej znów papier ?

 

Ze wszystkich aut na których miałem okazje pracować, tylko na trzech lakier był tak położony że nie widziałbym sensu matowania, wszystko inne co wyjeżdza teraz z salonów nadawałoby się pod papier ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 6:30, lekki korek w Gdańsku... za mną auto na długich... no żesz... :zly: Macham ręką - nic, awaryjne - nic... wysiadam idę do auta z tyłu a tam kobieta gada przez telefon, malując się przy tym, a długie włączyła "bo lepiej widać po ciemku..." Myślałem, że zaraz jej coś zrobię... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.