Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyszły nowe welury do cromala i prawy jest źle wykrojony. "Profesjonalna" firma nawet nie odpowiada na maila... Odeślę w ciemno, pewnie nie odbiorą paczki... Uwielbiam takich artystów, są świetni do chwili przeczytania słowa "reklamacja" ;)

 

dywanik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem zimą, nie mieli. Sprowadzili dla mnie gumowe, oryginalne. Oryginalne i tak robione przez polską firmę, z braku czasu wziąłem je. Jednak są szare przy czarnej tapicerce wewn. i wygląda to tak sobie.

 

Jak szukasz sprawdzonego sprzedawcy to KLIK .

 

Dzięki za linka, jak nie strawię niedopasowanego cuda porozmawiam z nimi i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel.ch7, Jedne rodzice używają w i10 i jest idealnie dopasowany. U mnie w Seicento też są dobrze dopasowane ,choć te z tyłu mogły by być bardziej wcięte pod szyny od foteli. Po 2 latach użytkowania te w Hyundaiu nie maja przetarć, ale widać, że nie są już jak nowe. Ogólnie za cenę około 80 zł za 4 sztuki cieżko by było znaleźć coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaleni jak szczerbaci na suchary z tymi letnimi jesteście... :thumbdown:

Zmieniają bo wstyd na Kellysach jeździć :-]

 

[ Dodano: 29 Marzec 2013, 09:27 ]

U mnie jeszcze nic z nieba nie leci, ale cholernie wieje :cry:

 

A będzie leciało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą zimę cieszyłem się ze śniegu ale 1szy raz się wqrwię jak i w wawie dzisiaj będzie padało. :zly:

Ale może będzie tak jak zwykle i wawkę śnieg ominie. ;)

+1

 

btw. u mnie jak na razie cisza i mam nadzieje że przy okazji też LBN ominie :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.