Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Denerwuje mnie gosc od ktorego kupilem w poniedzialek emblemat przez All,do czwartku zero odp na moje 3 mail,po telefonie w czwartek pow ze dopiero wrocil i ze w piatek wysle przedmiot a jako potwierdzenie wysle mi nr przesylki na mail. Wczoraj ok 20 nie dostalem mail z nr wiec zadzwonilem najpierw odrzucil polaczenie,za drugim razem odebral i twierdzi ze nadal przesylke i wieczorem wysle jej nr. Dzis sprawdzam poczte i oczywiscie brak jakiej kolwiek informacji. Poczekam do srody jesli paczka nie dojdzie to trzeba bedzie sie tym zajac,mial ktos doczynienia z odsykaniem pieniedzy poprzez Allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie gosc od ktorego kupilem w poniedzialek emblemat przez All,do czwartku zero odp na moje 3 mail,po telefonie w czwartek pow ze dopiero wrocil i ze w piatek wysle przedmiot a jako potwierdzenie wysle mi nr przesylki na mail. Wczoraj ok 20 nie dostalem mail z nr wiec zadzwonilem najpierw odrzucil polaczenie,za drugim razem odebral i twierdzi ze nadal przesylke i wieczorem wysle jej nr. Dzis sprawdzam poczte i oczywiscie brak jakiej kolwiek informacji. Poczekam do srody jesli paczka nie dojdzie to trzeba bedzie sie tym zajac,mial ktos doczynienia z odsykaniem pieniedzy poprzez Allegro?

 

spokojnie, to są zakupy przez neta także zawsze trzeba mieć na uwadze jakieś opóźnienia.

Nie wszyscy siedzą 24h przy komputerze i odpowiadają na zapytania w ciągu paru minut, zwłaszcza jak to zakup od osoby prywatnej ;)

 

Jak chcesz szybko to idź do sklepu i kup od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, to są zakupy przez neta także zawsze trzeba mieć na uwadze jakieś opóźnienia.Nie wszyscy siedzą 24h przy komputerze i odpowiadają na zapytania w ciągu paru minut, zwłaszcza jak to zakup od osoby prywatnej

skoro temat ciągnie się cały tydzień, sprzedający zapewnia, że coś zrobi a olewa temat z dnia na dzień to jest coś nie tak. Nie jest problemem poinformowanie kupującego, że jest np. jakiś problem i wysyłka może się opóźnić. Sprzedając coś na internetowych portalach aukcyjnych chyba ma się świadomość tego co się robi i trzeba mieć na uwadze dobro klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że czasem zdarzy im się coś wygrać a to tylko niepotrzebnie podpala niczym nie podparte nadzieje.

 

Nie znam się na piłce, wczorajszego meczu nawet nie oglądałem, ale pamiętam że najczęściej reprezentacja odradza się po wygranej z San Marino albo Luksemburgiem :D

 

Ja też nie oglądam piłki bo mnie to kompletnie nie rusza, ale przychodzę do pracy na 00.30 i słyszę: geje, cieluchy, pedały ... :good: Nawet nie pytałem o wynik :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- śruba (i ciut smaru na niej) ręką wkręcona w gwint

 

Stara szkoła :-]

 

Oj żeby tak od razu wiek wypominać... :acute::D

Jeszcze nie spotkałem się, aby lekko posmarowany gwint smarem miedziowym uległ zapieczeniu. Może ktoś pojechał towotem? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- śruba (i ciut smaru na niej) ręką wkręcona w gwint

 

Stara szkoła :-]

 

Oj żeby tak od razu wiek wypominać... :acute::D

Jeszcze nie spotkałem się, aby lekko posmarowany gwint smarem miedziowym uległ zapieczeniu. Może ktoś pojechał towotem? :mrgreen:

 

Ja zawsze kropelkę miedzianego i zawsze później schodzą idealnie. Miedziany ile kosztuje tubka z 7 zł i zero problemów. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- śruba (i ciut smaru na niej) ręką wkręcona w gwint

 

Stara szkoła :-]

 

Oj żeby tak od razu wiek wypominać... :acute::D

Jeszcze nie spotkałem się, aby lekko posmarowany gwint smarem miedziowym uległ zapieczeniu. Może ktoś pojechał towotem? :mrgreen:

 

miedziany to inna bajka ;)

 

ja miałem na myśli oczywiście ŁT-43 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze z ciekawości sprawdzam sobie prognoze 16 dniową na twojapogoda.pl. Pod koniec lutego ich prognoza pokazywała śniegi i mrozy po -15 w połowie marca! Wtedy pomyślałem, że to niemożliwe, a dla potwierdzenia moich przypuszczeń po kilku dniach ta prognoza zmieniła się na słońce i wysokie temperatury.

 

Jak widać za oknem, w pewnym momencie ich prognoza była w 100% dokładna, ale to raczej loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały tydzień sobie sypało, mrozy sięgały -20C. byłem chory więc auta nie odpalałem nawet.

w rezultacie: padnięty aku, śnieg zdążył sie na tyle zmrozić, że mogłem go zdejmować porcjami, cały podszybie razem z ramionami wycieraczek skute lodem. chyba będzie trzeba powalczyć z suszarką do włosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wróżenie z fusów jest, Ci wielcy synoptycy nie są w stanie przewidzieć jaka pogoda będzie za 3dni, a co dopiero za miesiąc.

 

I tyle :good: Wczoraj Pan Z. zapowiadał na dziś piękne słońce w Wwie :lol:

Ogłaszam prognozę Gruby`s Meteo na lipiec: ciepło, od 20 do 35 stopni, możliwe opady deszczu i burze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wróżenie z fusów jest, Ci wielcy synoptycy nie są w stanie przewidzieć jaka pogoda będzie za 3dni, a co dopiero za miesiąc.

 

I tyle :good: Wczoraj Pan Z. zapowiadał na dziś piękne słońce w Wwie :lol:

Ogłaszam prognozę Gruby`s Meteo na lipiec: ciepło, od 20 do 35 stopni, możliwe opady deszczu i burze :kox:

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo zmiennych wpływa na pogodę by dało się ją dokładnie przewidzieć długoterminowo. Do kilku dni jest to możliwe ale dłużej to loteria. I mam nadzieję, że się nie sprawdzi. Niesamowicie irytuje mnie pogoda za oknem.

Mam akurat trochę czasu wolnego a nic przy aucie nie można zrobić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.