Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wolę jechać wolno i omijać dziury niż dostawać falą żwiru i kamyczków od idiotów z nieswoich lub nie szanowanych aut.

 

Nie zawsze da sie wolno, nie napisałbym tak gdyby nie fakt, że długo walczyłem o odszkodowanie za uszkodzona opone i felge ;)

 

A z moich żali na dziś. W ciągu tygodnia padły:

- LEDy Philips W5W wnetrze 1 szt.

- LEDy w tablicy 2diodowe 1 szt. (motohid)

- LEDy postoje super-hiper-radiator 6diodowe 1 szt (motohid)

 

Co ciekawe w E46 ten sam set lata bez problemów. Philipsy miały 4 miesiace, motohidy 2 miesiace. Chyba Pug nie lubi LEDów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę jechać wolno i omijać dziury niż dostawać falą żwiru i kamyczków od idiotów z nieswoich lub nie szanowanych aut.

 

Nie zawsze da sie wolno, nie napisałbym tak gdyby nie fakt, że długo walczyłem o odszkodowanie za uszkodzona opone i felge ;)

 

A z moich żali na dziś. W ciągu tygodnia padły:

- LEDy Philips W5W wnetrze 1 szt.

- LEDy w tablicy 2diodowe 1 szt. (motohid)

- LEDy postoje super-hiper-radiator 6diodowe 1 szt (motohid)

 

Co ciekawe w E46 ten sam set lata bez problemów. Philipsy miały 4 miesiace, motohidy 2 miesiace. Chyba Pug nie lubi LEDów ;)

 

Ja mam wszystkie stąd:

http://autoswiatla.pl/

Masz i zwykłe i z CanBusem. Ok 8 miesięcy i zero błędów, migotania itp bajerów.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skończy mi się umowa z CP, to daje wypowiedzenie i chrzanie całą tą telewizję. Praktycznie nie oglądam. Płacę teraz niecałe 60 zł a i tak nic ciekawego nie leci, w telewizorze mam internet, także same programy spokojnie można zobaczyć sobie w dowolnym czasie na iply czy tvnplayerze.

Zdzierają jak mogą. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ładnie pojechali z cenami i pakietami. A tak się chwalili, że będzie wybór co chce się oglądać - sport czy filmy. A wychodzi, że jak się chce sport, to trzeba oglądać filmy i zapłacić za to minimum 120zł :lol:

Jak nie zrobią jakiś porządnych promocji to jedynym wygranym będzie polsat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"oferta" telewizji NC+

 

Nowa definicja rozrywki => Nowa definicja zdzierstwa, bo jak nazwać zmianę cen 2x więcej za to samo?

miesiąc temu przedłużyłem umowe w "n" dostałem pakiet w promocji premiun n hd coś tam 3 kanały z filmami, dzisiaj czytam że mi jest zabiorą 5 kwietnia :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniels, mozesz wypowiedziec umowe jesli zmianie ulegają OWU
i co mi z tego że wypowiem jak będę musiał wtedy iść do nc+ i zapłacić więcej za to samo co mam teraz, do polsatu nie przejde, jakościowa ta platforma jeszcze sporo odbiega od n-ki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie tylko widzę że ja mam problem z N i tym co wyłączą i cenami x2 za to samo. jedynym wyjściem cyfrowy P na jeden sezon i przeczekać co się stanie wole dać za wszystko 90zł niż 200zł. Pytanie czy w związku ze zmianami śmiało można wypowiedzieć umowę nce.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także rozbroił mnie na łopatki cennik nc+. Chyba na łby poupadali i to kilka razy pod rząd. Teraz płacę 69pln i mam w tym pakiet HBO + jakies tam nPremium itp. Za podobny pakiet w NC+ musiałbym płacić 199pln. Już zadzieram kiecę i do nich lecę. Się zdziwią jak pod koniec umowy (lipiec 2013) zadzwonią lub sam im powiem, żeby na drzewo wleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrze+ podziękowałem i przeszedłem do Polsatu, dostałem w promocji multiroom za 0zł na cały okres trwania umowy, nowe dekodery HD (bez nagrywania bo nie potrzebuje tego) za 0zl, aktywacja 30zl, wszystkie kanały które mnie interesują w abonamencie za 49zł.

Mam do uregulowania ostatnią płatność Cyfrze w kwietniu i kończę z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuszony $$$ w Polsacie w ubiegłym roku podpisałem umowę na 15msc na dekoder + multiroom. Minęło kilka miesięcy a ja codziennie podczas oglądania tv się :zly::zly: Nie dość, że na tym panelu, który zasłania pół ekranu przy przełączaniu kanałów cały czas praktycznie nie wyświetla się co oglądamy to ciągle są problemy z dyskiem/nagrywaniem, już nie wspominając o tym, że ten system nagrywania jest mega kretyński i przy cofaniu czy przewijaniu ciągle przeskakuje o prawie całą długość nagrania a pilot, żeby zadziałał trzeba nakierować z odległości około 3 m idealnie na dekoder.....

 

Wczoraj przyjechał kurier z multiroomem N i wszystko super działa :good::good::good::good:

 

Niestety F1 i MotoGP w większości na Polsat sport :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.