Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kurcze! serce prawie mi stanęło ale... nie, nie mam bana :shock:

widać, odwilż idzie :song: :song:

Laga miałem :song::song:

 

A w temacie: nauki przedmałżeńskie :shock:

Kilka kwiatków:

Kobieta i mężczyzna się różnią, kobieta wszystko zaczyna i nic nie kończy. Wniosek? To jej wina, że mąż jest wkurzony bo jak wraca do domu i widzi, że zrobiła pranie ale go nie powiesiła to może być zły:)

 

Najskuteczniejsza antykoncepcja- kalendarzyk. Badania o skuteczniejszych metodach to kłamstwo.

 

Cnota to wkład to związku jak majątek do firmy.

 

Jak kobieta się zestresuje to może się tak zacisnąć na sprzęcie, że nam odpadnie.

 

Należy sobie robić dobrze nawzajem.

 

Orgazm przeżywać wolno tylko w pochwie. Zawsze, inaczej mordujemy i jesteśmy źli.

 

 

 

 

Reszty nie pamiętam, coś czytałem:) Ale kolejne 4 spotkania będą ciężkie. Chce ktoś iść na jedne bo mi nie pasuje akurat?:P

 

Dobrze, ze reszty nie pamietasz bo to moze skrzywdzic bardziej niz "zly dotyk" w dziecinstwie... Jak ja sobie przypomne swohe nauki to do dzis rece do duszenia same sie ukladaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mów komu to nawet dwie kupie:)

 

No... księdzu :idea:

Historyjka była prosta: mam świadomość jakie są one (nauki) dla mnie ważne i strasznie żałuję że nie dane mi na nie uczęszczać, niestety ślub za dwa tygodnie no i z naukami nie zdążę :( , z pracy nie chcą wypuszczać etc.

Pamiętam też że miałem drugi kurs do monopola bo pierwszej flaszki ksiądz nie przyjął - dopiero literek czarnego Jasia Wędrowniczka załatwił sprawę :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto zabrał Pawłowi Mastera, bo raczej wątpię, że sam zrezygnował :o

 

Zonk :!::P ale jak będę szukał Rzecznika Prasowego, to etat masz z pominięciem konkursu :D

 

Myślę, że nie zaszkodzą dwa słowa wyjaśnienia. Nie obraziłem się po raz kolejny, nigdzie nie odchodzę, nie załapałem focha :)

Uznałem że wobec potężnej ewolucji i skoku poziomu Forum in plus, w który to mój wkład był ostatnimi czasy...mizerny (dyplomatycznie rzecz ujmując), moja ranga straciła na aktualności i Administracja spełniła moją prośbę, za co dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, mam pytanie nie na poziomie tematu xd ale chce zrobic zamowienie na detailcenter z wysylka do paczkomata, i nie wiem czy wpisac adres swoj zamieszkania jako cel wysylki czy adres paczkomata.. ? - konto mam zalozone na inpost.pl

 

Młody nie ten dział, nie ten wątek !! jak masz konto na paczkomatach to POWINIENEŚ wiedzieć, że adresem wysyłki jest adres mail na który się logujesz... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, mam pytanie nie na poziomie tematu xd ale chce zrobic zamowienie na detailcenter z wysylka do paczkomata, i nie wiem czy wpisac adres swoj zamieszkania jako cel wysylki czy adres paczkomata.. ? - konto mam zalozone na inpost.pl

 

Młody nie ten dział, nie ten wątek !! jak masz konto na paczkomatach to POWINIENEŚ wiedzieć, że adresem wysyłki jest adres mail na który się logujesz... :wallbash:

 

@siwyjac

Ale już całkiem w temacie, możesz powiedzieć że wkurzył cię post Młodego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, mam pytanie nie na poziomie tematu xd ale chce zrobic zamowienie na detailcenter z wysylka do paczkomata, i nie wiem czy wpisac adres swoj zamieszkania jako cel wysylki czy adres paczkomata.. ? - konto mam zalozone na inpost.pl

 

Młody nie ten dział, nie ten wątek !! jak masz konto na paczkomatach to POWINIENEŚ wiedzieć, że adresem wysyłki jest adres mail na który się logujesz... :wallbash:

 

@siwyjac

Ale już całkiem w temacie, możesz powiedzieć że wkurzył cię post Młodego :lol:

 

nie, post mnie nie wkurzył tylko... oczyma wyobraźni widziałem dziecko błądzące w internetowej mgle i postanowiłem pomóc :lol:

ps. no właśnie punkcik "pomógł" mi sie należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe układy klimatyzacji bezpieczniejsze dla środowiska, niebezpieczne dla ludzi. A to wszystko w imię ekologii. :wallbash:

"W razie pożaru auta, mamy dość wysokie prawdopodobieństwo, że wydostający się z klimatyzacji czynnik w kontakcie z płomieniami palącego się auta wytworzy toksyczne związki, które potrafią strawić szkło i standardowe ubrania przeciwchemiczne. Mogą bez trudu przedostać się przez skórę i zmienić nasze kości w papkę. W teście przypominającym realny wypadek, przeprowadzonym przez Mercedesa wykazano, że już sam wyciek czynnika może spowodować pożar samochodu. "

 

Całość tutaj:

http://natemat.pl/52717,umrzec-w-imie-e ... -dla-ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w temacie: nauki przedmałżeńskie :shock:

Kilka kwiatków:

Kobieta i mężczyzna się różnią, kobieta wszystko zaczyna i nic nie kończy. Wniosek? To jej wina, że mąż jest wkurzony bo jak wraca do domu i widzi, że zrobiła pranie ale go nie powiesiła to może być zły:)

 

Najskuteczniejsza antykoncepcja- kalendarzyk. Badania o skuteczniejszych metodach to kłamstwo.

 

Cnota to wkład to związku jak majątek do firmy.

 

Jak kobieta się zestresuje to może się tak zacisnąć na sprzęcie, że nam odpadnie.

 

Należy sobie robić dobrze nawzajem.

 

Orgazm przeżywać wolno tylko w pochwie. Zawsze, inaczej mordujemy i jesteśmy źli.

 

 

 

 

Reszty nie pamiętam, coś czytałem:) Ale kolejne 4 spotkania będą ciężkie. Chce ktoś iść na jedne bo mi nie pasuje akurat?:P

 

 

:shock::shock::shock:

 

Ja czegoś takiego z nauk nie pamiętam... może się pozmieniało bo to było z 8 lat temu, ale ja miałem niewiele spotkań z księdzem... większość z ludźmi pracującymi z małżeństwami, a gdy już był ksiądz to mówił do rzeczy... i wcale nie starał sie udowadniać, że sferę "małżeńską" zna lepiej od seksuologa. Dla porównania jedna z rad, którą nam przekazał, to pierwsza rzecz jaką powinni zakupić młodzi jeżeli zamieszkają z rodzicami.... drzwi z zamkiem na klucz ;)

Jestem z okolic Poznania i nauki miałem w Poznaniu, ale wybrałem gdzie chciałem je mieć... i nie żałuję czasu na 10 spotkań... jeżeli możesz to napisz gdzie je masz...

 

A w temacie.... błoto z roztopów :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, zrobią zrobią ;) jak Tata wymieniał u nich błotnik z AC, bo wgniotke miał, to cały bok był w hologramach. poprawili wbrew pozorom na laleczke :P

spróbowałbym to ręcznie zrobićm ale czas na umycie ręczne i pomachanie tricolorem będzie dopiero za jakieś 1,5miesiąca ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.