Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lakier odparowuje i nie powinno się zamykać "porów" tak w skrócie

 

No dobrze, ale wytłumacz, dlaczego wosk, który ma większe pory niż lakier nie przepuści tych rozpuszczalników :P;) . Prawda jest taka, że po kilku godzinach nowoczesny lakier po wygrzaniu (promienniki, kabina itp.) jest utwardzony w 90 %, i do miesiąca następuje pełne utwardzenie... Jak chcecie woskować nowo-polakierowane auto, to nie ma problemu, jeśli na opakowaniu jest napisane "body shop safe" (np. są to szybkie woski, QD itp. rzeczy). A lakiernicy i tak zapychają lakier wypełniaczami polerując go zaraz po utwardzeniu i jest to gorsze niż woskowanie zwykłymi woskami :lol: . Więc nie ma co się aż tak tym przejmować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dostajecie przesyłki do paczkomatu w godzinach późno wieczornych ? :? Przyszedł teraz SMS z powiadomieniem że paczka czeka na odbiór, a do paczkomatu mam pare kilometrów :thumbdown: chyba jeszcze nigdy nie dostałem o innej porze niż 21-23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dostajecie przesyłki do paczkomatu w godzinach późno wieczornych ? :? Przyszedł teraz SMS z powiadomieniem że paczka czeka na odbiór, a do paczkomatu mam pare kilometrów :thumbdown: chyba jeszcze nigdy nie dostałem o innej porze niż 21-23

+1 :thumbdown:

Nie fajne gdy na termometrze -2 i schodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.