Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

No to ja wczoraj zaoszczędziłem 600zł, bo mnie nie złapali :evil:

Ostatni jakoś często jak dojeżdżam to akurat się zmienia, muszę szybciej jeździć...

W sumie wczoraj prawym pasem jechała policja i nie chciałem ich wyprzedzać, jeszcze się na nich gapiłem i w końcu przejechałem za nimi na późnym żółtym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, zrób sobie przekierowanie z tamtych numerów na jeden i po sprawie :P będziesz jeżdził z jednym telefonem ;)

 

trzeba pamiętać, że takie przekierowanie jest dodatkowo płatne i o ile się nie mylę nie korzysta z darmowych minut ...

 

(no chyba, że coś mnie ominęło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając dziś do domu, jakimś szpecom wylała się smoła na drogę, zaczeli wcierać w tą smołę piasek, mimo że jechałem tak wolno że praktycznie stałem w miejscu, i omijałem drugim pasem to po przyjechaniu do domu okazało się że smoła jest przyklejona do nadkoli, progów i zderzaków, mega mnie wku...wili :zly:

Szybko APC , pędzelek, płukanie, kompletne mycie, cleaner na wyczyszczone wcześniej miejsca APC i wosk - bo pewnie zszedł po APC no i oczywiście po cleanerze :roll: . Całe szczęście wszystko się dobrze skończyło , ufff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątkowe zderzenie z psem-samobójcą na Zakopiance :wallbash:

 

efekt taki że pies przegrał bo przeżył i sp..... a ja przegrałem bo mam zderzak do malowania na nowo, pęknięty na ramce grill S3 (to najbardziej boli bo koszt nowego to już 4 cyfry...), oberwała też kratka halogenu, bo ramkę tablicy rejestracyjnej akurat mogę przemilczeć :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no boli... malowaniem aż tak się specjalnie nie przejmuję, przynajmniej będę mógł przy okazji na nowo odmalować tylny zderzak by mi się tak bardzo nie oddzielał od reszty nadwozia jak teraz, ale ten grill - może się uda w systemie smart repair to zrobić :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no boli... malowaniem aż tak się specjalnie nie przejmuję, przynajmniej będę mógł przy okazji na nowo odmalować tylny zderzak by mi się tak bardzo nie oddzielał od reszty nadwozia jak teraz, ale ten grill - może się uda w systemie smart repair to zrobić :dontknow:

 

a może poszukać na alledrogo, jest tego trochę

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... g=grill+s3

 

np http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-s3- ... 30297.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.