Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzis chciałem wymienic czujnik temp silnika i przy rozbiórce mała niespodzianka, mysz :shock:. Maska otwarta i pułapka z kiełbaską czeka na nieproszonego goscia :-]

Ja też miewałem nieproszonych gości pod maską w Leonie, więc załatwiłem sobie reklamówkę kłaków z psiejskiego fryzjera, wyciąłem ze starego prześcieradła 2 pasy szerokości ok. 30 i długości 60 cm, wpakowałem w to sierść, zwinąłem na wzór kiełbasy krakowskiej :lol: i umieściłem pod maską.... Problem zniknął :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grzebałem z tatą w jego Rav4... pod maską była kacza głowa, a samochód stał na zewnątrz tylko kilka dni ;):dontknow:

W t4 gdzie jest pancerna wanna pod silnikiem znalazłem kiedyś kości i bułkę na kolektorze,sobie leżała,a na zewnątrz stał tydzień :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężyna mi w micrze pękła :zly:

 

jak pękła w c3 żony to portfel był chudszy o 1700zł...

 

Do mnie sprężyny 250, łożyska 100 więc myślę że do max 600 z robotą się zmieszczę.

 

tylko, że u mnie pęknięta sprężyna spadając urwała przewód czujnika abs, rozerwała przewód hamulcowy i osłonę przegubu. dodatkowo pogruchotała amorek... więc koszty były spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślizgawica w mieście :zly: najpierw widziałem kierowce który przy skręcie wpakował by sie w auta zaparkowane po drugej stronie, następnie emeryta który maluchem wjechał w tył passata. passat miał hak więc żadnych uszkodzeń, a w maluchu cały przód wgnieciony. aż mi sie szkoda Pana zrobiło. i na koniec ja sobie skręcałem z prędkością 10km/h i wylądowałem na drugim pasie, przy powrocie na mój tańczył tyłek tak ślisko :wallbash: no, ale czemu sie dziwić skoro kopny śnieg zmieszany z błotem pośniegowym który nie widział pługa :/ i tak jest w całym mieście :shock: na trójce lekko dodaje gazu i koła mielą podczas jazdy pomimo, że to benzyna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślizgawica w mieście :zly: najpierw widziałem kierowce który przy skręcie wpakował by sie w auta zaparkowane po drugej stronie, następnie emeryta który maluchem wjechał w tył passata. passat miał hak więc żadnych uszkodzeń, a w maluchu cały przód wgnieciony. aż mi sie szkoda Pana zrobiło. i na koniec ja sobie skręcałem z prędkością 10km/h i wylądowałem na drugim pasie, przy powrocie na mój tańczył tyłek tak ślisko :wallbash: no, ale czemu sie dziwić skoro kopny śnieg zmieszany z błotem pośniegowym który nie widział pługa :/ i tak jest w całym mieście :shock: na trójce lekko dodaje gazu i koła mielą podczas jazdy pomimo, że to benzyna :/

 

U nas jest tragicznie!

Jeździłem dziś po Kasprzaka od lewej do prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlop SP WINTER SPORT 3D -

Nie wiem czy nie robią,ale w tym sezonie kupiłem parę bo już jedna miała dość i zmienił się design napisów i zabrali rant zabezpieczający :dontknow:

Aczkolwiek też jestem zwolennikiem lato Conti,zima Dunlop :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.