Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Auto świeżo po lakierowaniu. I niestety jak się człowiek naczytał forum( a wcześniej nie wiedziałem co to glinka :| ) to zaraz trzeba było na poprawkę wrócić bo chłopkaki lakieru niedopolerowali :/ (chyba po korekcie nie przetarli żadnym cleanerem), czegoś tam nie założyli pod zderzakiem i koło halogenu lakier odpadł (źle zmatowili) :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie non stop denerwują debile w samochodach zajmujących lewy pas i toczący się, doslownie toczący się 40-50km/h. I jadą takie 2 pajace obydwoma pasami, oczywiście na tej samej wysokości i co tu zrobić? Mruganie nic nie daje, mam jeździć z klaksonem za takim jegomościem? Albo może na długich? Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie non stop denerwują debile w samochodach zajmujących lewy pas i toczący się, doslownie toczący się 40-50km/h. I jadą takie 2 pajace obydwoma pasami, oczywiście na tej samej wysokości i co tu zrobić? Mruganie nic nie daje, mam jeździć z klaksonem za takim jegomościem? Albo może na długich? Paranoja.
wyprzedzić pasem awaryjnym :D ja włączam długie do skutku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dokładnie ta sama sytuacja, dwupasmówka, a pani większa ode mnie i mojej dziewczyny razem wziętych w swoim citroenie ax lewym pasem jedzie 40km/h. no to bach, pod zderzak, nic, to długie, też nic Oo do tego na mini zakręcie jeszcze hamuje :shock: a obok mnie typ w astrze I jedzie równo ze mną i tym samym jestem w upie, bo się nie zmieszczę prawym... po jakimś czasie w końcu zjechała :wallbash: na uj im te lusterka skoro i tak w nie nie patrzą :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurzył dzisiaj samochód mojej zony, albo i mój???

nie wiem jak go nazwac, w kazdym razie rozładowal mi sie aku ( bo odpalam to auto raz na tydzień) no i odpaliłem, pojezdziłem i duu... zgasiłem silnik i sie zaczely jaja z alarmem.

wyl nie wył, wyl nie wył i tak dalej, próbowałem wielu rzeczy i nic, W końcu w akcie desperacji bo sasiedzi patrzyli juz z okien, poodcinałem kable od alarmu a on dalej wyje - logicznie ma swoje zasilanie. W koncu padł ale nie mogę odpalic auta bo pewnie gdzies jest jakies odcięcie zapłonu. Nie wiem co z nim zrobic ..... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurzył dzisiaj samochód mojej zony, albo i mój???

nie wiem jak go nazwac, w kazdym razie rozładowal mi sie aku ( bo odpalam to auto raz na tydzień) no i odpaliłem, pojezdziłem i duu... zgasiłem silnik i sie zaczely jaja z alarmem.

wyl nie wył, wyl nie wył i tak dalej, próbowałem wielu rzeczy i nic, W końcu w akcie desperacji bo sasiedzi patrzyli juz z okien, poodcinałem kable od alarmu a on dalej wyje - logicznie ma swoje zasilanie. W koncu padł ale nie mogę odpalic auta bo pewnie gdzies jest jakies odcięcie zapłonu. Nie wiem co z nim zrobic ..... :(

naładuj aku te normalne i otwórz auto z pilota i się rozbroi jeśli chodzi o mondeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka z fotoradaru - dwupasmowka bez przejsc dla pieszych, na obrzezach miasta i 50km/h... Na kompletne zdziczenie za kierownica, jezdzenie na czerwonym, nie przestrzeganie jakichkolwiek zasad to nie ma patroli ale na ustawienie badziewia w krzakach to zawsze sie znajda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend żonka wybrała się w rodzinne rejony do WPZ, i z niewiadomej przyczyny, rozładował się do zera akumulator. Ale nie to mnie wkurzyło, w efekcie radio straciło prąd i się upomniało o kod zabezpieczający, który najnormalniej w życiu zapodziałem :idea: dziś podzwoniłem po serwisach Volvo w celu uzyskania tego kodu, będąc uświadomionym przez forumowiczów v40, że powinienem dostać go za free. A tu jedno ASO krzyczy sobie 160zł, drugie to samo :shock: no to sobie myślę mam was w d... szybki mail do ASO w Belgii, gdzie moje eS było serwisowane przed ściągnięciem do Polski i w dwie minuty otrzymałem kod. Kochana nasza Polska prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ostatnio czytałem, że ASO VW nie udziela informacji o samochodzie, jeśli chcesz kupić auto i przychodzisz z numerem VIN :?

Sami zachęcają handlarzy do kręcenia liczników :x

Niestety, niby jesteśmy w UE ale standardy u nas zdecydowanie wschodnie jeszcze panują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam jakies szczescie bo kiedys podjechalem do ASO Volvo w Poznaniu wlasnie w sprawie kodu do radia i dostalem bez problemu w pare minut i w dodatku dostalem tez wyciag historii samochodu ( V50 sciagane z zachodu, naprawy i wymiany jakie mial w tamtejszym ASO ) , widocznie co salon to inny obyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.