Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakiś pojeb... skur.... ukradł mi z ogródka helołinową dynię którą zrobiłem dla córki !!! :zly:

teraz jak ktoś przelezie przez płot to najpierw zaliczy wpierd...ol a potem grzecznie zapytam czego szuka...

no h...j mnie z rana trafił!!!! :thumbdown::wallbash:

 

dla odstresowania i rozładowania złych emocji chyba pojadę na bezdotyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj jedno parkowanie pod cmentarzem zaliczyłem (z ulicy wjazd na trawkę błotnistą) - 2 próby bo tylny napęd na letnich oponach nie dawał rady na takim błocie - i pół tylnego zderzaka z boku aż po tylną lampę up*******y jak po rajdzie safari. :kox:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyła mnie nie kompetencja pracownika t-mobile. Jakieś 1.5 roku temu podczas przedłużania umowy wykupiłem ubezpieczenie komórki, dzięki któremu telefon podlega wymianie w przypadku zniszczenia, pech chciał, że telefon upadł i rozlał się wyświetlacz więc dzisiaj postanowiłem skorzystać z tej usługi i jakież było moje zdziwienie gdy w salonie powiedzieli mi, że nie ma możliwości wymiany telefonu na nowy gdyż to ubezpieczenie nie zostało wprowadzone do systemu i po mimo, że jest wyraźnie na umowie napisane to nie obowiązuje :wallbash:.

Pracownik salonu, w którym byłem polecił mi napisanie reklamacji, ale nie wiem czy się w to bawić, bo nie naliczali ma za to ubezpieczenie opłaty i jeżeli mają mi teraz doliczyć zaległe 200zł to pies ich trącał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik salonu, w którym byłem polecił mi napisanie reklamacji, ale nie wiem czy się w to bawić, bo nie naliczali ma za to ubezpieczenie opłaty i jeżeli mają mi teraz doliczyć zaległe 200zł to pies ich trącał.

 

spróbuj napisać reklamację z informacją, że nigdy ubezpieczenia nie miałeś, nie byłeś poinformowany, że będzie oddzielna pozycja na FV z kwotą ubezpieczenia, a masz to na umowie, to byłeś przekonany, że masz włączone i opłacasz w abonamencie ... wyślij faksem bądź mailem do nich i czekaj na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się nieźle wkurzyłem, a raczej zasmuciłem. Padło mi jedno ze zwierzątek, które hodowałem od jajka :( Sama wydała na świat niemało potomstwa. Niestety po 5 latach padła, raczej ze starości. Na domiar złego zaraz muszę ją pociąć i sprawdzić czy to nie przez pasożyty, bo przez ostatni miesiąc padły mi już 3 sztuki bez wyraźnej przyczyny :dontknow::(:(:( Foto z ostatniej sesji gdy jeszcze miała się dobrze:

 

CopyofP1020577ab_zps08e81e1e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.