Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W nocy ukradli mi wszystkie kołpaki od Seata. Zeby bylo ciekawie centralnie pod blokiem przy latarni... :wallbash::zly:

 

 

Obrazek

 

Nie przejmuj się, mnie z Focusa też gwizdneli kiedyś oryginałły Forda, wystarczyło, że raz zostawiłem samochód na ulicy, a nie na podwórku, gdzie zwykle parkuje.

 

Samochod wyglada teraz strasznie :wallbash:

Trzeba chyba kupic jakies dojechane kolpaki, zeby sie nikt nie chcial sobie przywlaszczyc. ale za to wrazenia estetyczne gorsze albo nie wiem co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem mieszkać na środku pustyni... zawsze po umyciu auta musi padać deszcz. Oczywiście i tym razem tak się stało... umyłem, wysuszyłem i kiedy zabierałem się za czyszczenie szyb zaczęło padać. Nawet QD nie miałem ze sobą bo auto szykowałem do nakładania wosku na następny dzień. Ech... nie lubię z "gołą" blachą jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniając samochód na fiestę swojego focusa zostawiłem w rozliczeniu, dziś patrzę na oto moto i go wystawili... czytam z zaciekawieniem opis aukcji i sprzedawca pisze:

"(...) Stan powłoki lakierniczej BARDZO DOBRY lakier błyszczący i zadbany ,regularnie myty i woskowany na myjniach bezdotykowych, bez najmniejszych śladów korozji (...) " :zly:

zgadnijcie która część zdania mnie wku..ila???

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.