Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Możliwe, ale jak odbierałem to padło zdanie "Zapowietrzył się, ale nie wiemy z jakiej przyczyn." To ja mam wiedzieć ?! Co narós :wallbash: byle hajs był..

 

no to nieźle !!

przyczyna: uszczelka/ki w pompie, uszczelka/ki w siłowniku, odpowietrznik, przewód.

nic więcej tam nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, dzięki :good: rano podjadę to wypytam, choć się nie znam, ale skoro takie "mechaniki", a to ASO.. To im może podpowiem.

jedź z reklamacją !!skoro potrafią brać kasę to niech szukają co się dzieje nie tak.

ja mechanikę "studiowałem" dawno temu na dużym fiacie, tam też było hydrauliczne sprzęgło i siłownik sprzęgła wymieniałem leżąc na glebie w środku zimy przy -20 stopniach... to były czasy :cry:

 

może się też zapowietrzać na połączeniu zbiorniczka z płynem i pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro potrafią brać kasę to niech szukają co się dzieje nie tak..

Ano, krótko powiem, Polska... Tym bardziej, że odpowietrzali drugi albo trzeci raz.

 

odpowietrzali to kilka razy ??

no dobra, odpowietrzam raz bo może przypadek

drugi raz to samo auto, zaczynam się zastanawiać co jest grane...

ale za trzecim razem to już raczej szukam przyczyny bo zapowietrzone/nie działające/ sprzęgło może sporo namieszać... zresztą wiesz po sobie :/

 

bo teraz ze świecą szukać dobrego, znającego się na rzeczy mechanika. większość "mechaników' w ASO by dopompować powietrza w kole potrzebuje komputera.

też miałem przeboje w ASO Daewoo gdzie wypuścili mnie na drogę z odkręconymi śrubami w kole, w ASO Citroena gdzie chcieli spuścić płyn ze wspomagania, bo szlak trafił przewód gumowy, bym jeździł bez wspomagania a na pytanie czy bez płynu w układzie szlak nie trafi pompy pan "mechanik" zrobił wielkie oczy i wymarkotał " że chyba nie ale się dowie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym spocie Peugeota, kolega z 206 1.6 HDi pokazal spalanie z ostatnich kilku tys km (sporo po miescie) - 4,1 litra / 100 km, śr. predkosc 56 km/h... :zly:

to nie wiem po jakim on mieście jeździ , ja mam maks 33km/h przez cały miesiąc :)

ale spalanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek na krajowej 7 przy Intercarsie, korek jak skurw&son, a ja juz w lekkim deficycie czasowym :shock: Udało sie polami pojechać, objechac i wyskoczyć przed, a potem FOT.

 

Mam nadzieje ze nigdzie nie stał przyczajony w koszu/słupie/wózku dziecięcym radar, bo cały czas 1.7-2.0 było. Ale zdążyłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest jakaś jedna wielka pomyłka ;/ Wchodziły mi ciężko biegi, ja tam nie oceniam, bo się nie znam. Pojechałem, odpowietrzyli, zapłaciłem 60zł, co dla mnie małymi pieniędzmi obecnie nie są.. Minęło, nawet nie! 24 godziny odkąd odebrałem samochód i co?! Znowu mamy to samo... Na jedynce przy wciśniętym sprzęgle auto samo rusza... Docisk ?? W czerwcu też byłem i też było płacone 60zł, rok temu, no może trochę więcej było wymieniane sprzęgło, nie wiem czy ze wszystkimi podzespołami, nie interesowałem się wtedy jeszcze... Człowiek się cieszy, że odebrał auto po prawie 4 tygodniach, a tu takie cyrki...

 

95% wysprzeglik, czyli mala plastikowa pompka. Poszukaj np. w intercarsie czy nie ma zestawow regeneracyjnych, zazwyczaj kosztuja pare zlotych, sklada sie to z uszczelek, wymiana porsta jak konstrukcja samego tego ustrojstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha padniecie ;) Nie było sprężynki od sprzęgła przez co nie odbijało do końca... No dobra, moja wina bo mogłem nie zauważyć, ale wcześniej autem jeździła mama więc uznałem to za normę. Ale skoro odpowietrzali w środę to chyba powinni od razu zauważyć brak sprężynki ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd tu teraz wziąść kase :dontknow:

Nerka, prostytucja, szpik kostny, plantacja konopii indyjskiej, jeżeli masz nieruchomość możesz ją zastawić u Pana, który pożycza pod zastaw, kredyt typu chwilówka albo idziesz z pałką w ręce i bierzesz to co Ci się wydaje, że się należy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.