Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Kierowcy na autostradzie - wszyscy się czepiają środkowego pasa :zly:

I jeszcze gościu z Almery co mnie wyprzedził, żeby zaraz zjechać przede mnie, zostawiając zdecydowanie za mały odstęp jak na autostradę i jeszcze zwalniać zaczyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zwykly przechodzien czy jeden z tych gamoni co rozrube robili, ale jak to mowia, na wojnie musza byc ofiary. Ja akurat jestem zdania ze gowniazom sie w dupach przewraca i porzadny wpie***l moze im na przyszlosc pomoze ;) Oczywiscie, jezeli to przypadkowy tym to troche siara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ukradli mi wczoraj znaczek TDCI z auta.

zostaly resztki tasmy klejacej. nie moglem dzis za chiny tego doczyscic. tar remover, rozcienczalnik, rozpuszczalnik, nafta, APC, woda, spiritus. Nic nie pomoglo. A tylko zaszkodzilo bo sobie lakier porysowalem. Musze kupic jakis dobry "label remover". fuck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Za zimno teraz na usuwanie klejów, chyba że działałeś w garażu.

Ja usunąłem klej po nalepce glinką, bo chciałem potestować czy się uda ;)

 

Mnie zdjęli kiedyś emblematy za pomocą śrubokręta :/

 

na dworze dzis ;/

narobilem wiecej szkod na lakierze niz tego zeszło ;\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja wezwala osoby postronne do opuszczenia miejsc "zadym" Ci ktorzy zostali sami wystawili sie na strzal , I co w tym dziwnego ze ktorys wylapal strzala czy dwa :zly:

Jak biega "bydlo" luzem po miescie to musi poczuc bat zeby poukladalo sie w pustej glowie.

Policja powinna ich pewnie blagac o spokoj

Zanim jeden czy drugi oburzony zacznie znow pisac jakies brednie moze sie zastanowi ze jutro czy za rok kilku takich takich biednych,spokojnych i pokojowo nastawionych moze odeslac (przy pomocy np plyty chodnikowej)jego czy kogos mu drogiego do szpitala czy do bozi bo policjant nie zareaguje.

Bo i po co ??Zawsze sie znajdzie jakis pajac z kamera wytnie z calosci odpowiedni fragment i mozna wyleciec z i tak nedznie oplacanej roboty. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, pierniczysz głupoty. Akurat zajście z tego filmiku miało miejsce około godziny 12, podczas gdy odbywała sie inscenizacja wojny napoleonskiej. Grupa lewaków z niemiec zaatakowała "aktorów" i osoby im towarzyszace.

 

Prawda jest taka, ze gdy nie ta cała śmieszna kontrmanifestacja to pózniejsze zajścia nie miały by miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obijaniem ryja, pałowaniem czy kopaniem napewno nawkładają komukolwiek cokolwiek w ich "puste" łby..

 

jak przychodzi co do czego to w sytuacjach w których powinni być uciekają w bramy a w tym przypadku musieli stanąć twarzą w twarz z "problemem" to i lali wszystkich bez wyjątku i bezmyślnie, nawet spokojnie idących bo ich zawsze łatwiej dopaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, pierniczysz głupoty. Akurat zajście z tego filmiku miało miejsce około godziny 12, podczas gdy odbywała sie inscenizacja wojny napoleonskiej. Grupa lewaków z niemiec zaatakowała "aktorów" i osoby im towarzyszace.

 

Prawda jest taka, ze gdy nie ta cała śmieszna kontrmanifestacja to pózniejsze zajścia nie miały by miejsca.

Na moje oko to jutro bedziemy mieli w Polsce prawie 40 mln specow od manifestacji i tyle samo roznych "prawd"

Oni(Policjanci) maja gdzies czy rozwali im glowe lewak,prawak czy inny skrajny idiota.

Robia swoje i w ferworze takiej ulicznej walki moga sie pomylic i to my mamy sie nauczyc prawidlowych zachowan w takich czasach.Zle pojeta demokracja(tylko prawa i zero obowiazkow)poprzewracala w glowach zwlaszcza takim jak Ci z dzisiejszych transmisji. :wallbash: My musimy wiedziec jak reagowac kiedy za bandziorem biegnie policjant z bronia zeby nie zarobic od jednego albo drugiego.I tyle.

A o pierniczeniu glupot pogagamy jak staniesz kiedys przed rozjuszona grupa nacpanych,napitych lub inaczej nakreconych idiotow i uda Ci sie wrocic do domu w jednym kawalku.Zapewniam Cie ze wiem o czym pisze :x

za "dawnego" ustroju, to typ atakujący milicjanta/policjana, po 48h na "dołku", do końca życia, na widok funkcjonariusza, przechodziłby na drugą stronę ulicy... dziś taki bandzior ma "prawa" i nic nie można mu zrobić :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Zgadzam sie w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyla mnie biernosc policji.

Przy tego typu zachowaniach powinna byc zasada "0 tolerancji" - za kazdy przejaw niepodporzadkowania sie do polecen sluzb kilka razy pala przez plecy. Demokracja tak, wolnosc tak ale wystarczy spojrzec na obecnych gimnazjalistow zeby zobaczyc, do czego prowadzi brak jakichkolwiek zasad!

Mozecie mowic o wolnosci slowa itp ale jezeli wladza bedzie pozwalac na takie wybryki to w koncu wszyscy odczujemy to na swoj sposob - bandy wyrostkow beda terroryzowac normalnych ludzi i wtedy dopiero zacznie sie narzekanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki gdzie wy żyjecie, ale każdy ma prawo do nietykalności. Policjant jest od przestrzegania prawa, a nie od kopania według uznania. Pozwalając na takie zachowanie to nie miejcie pretensji jak w przyszłości za przekroczenie prędkości, funkcjonariusz wyciągnie któregoś z samochodu za habety i wpiedo-li tak na środku ulicy, oczywiście w ferworze akcji. Uzna Cię za zagrożenie dla społeczeństwa, bo nie dogonił innego pirata drogowego.

Ja też jestem za wpuszczaniem łomotu baranom, ale to nie policja powinna być prowodyrem.

Policjant powinien go położyć, a nie się na nim wyżyć - on nie stawiał najmniejszego oporu. Nawet nie spieda-lał...

"Na wojnie" nie strzela się do cywili i do kapitulujących żołnierzy...

 

Jeśli chodzi o porównanie do byłego ustroju, to ja dużo zmian nie widzę... chociażby na wyżej załączonym obrazku. Niegdyś przynajmniej były proste i jasno określone zasady - wiedziałeś, że jak pójdziesz na nielegalną manife to wyskoczy jakieś ZOMO lub ORMO i wpielol murowany. Było ostrzeżenie i wezwanie do rozejscia się... Jak nie - to pały szły w ruch. A teraz? Teraz masz prawo, ale gówno masz. Podobnie z demokracją (która jest idiotyzmem), wolnością słowa, wolnością gospodarczą i niepodległością IMHO której nie mamy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.