Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To, że 2 raz w ciągu 2 dni na tym samym skrzyżowaniu w ten sam sposób wymuszono mi pierwszeństwo. Jak ostatnio jeździłem autem które idzie na złom i szukałem sponsora to nikt się nie wychylał a teraz jak nie trzeba to co chwile taka sytuacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, nic poważnego się nie stało??

 

No na szczęście nic bo nie jechałem za szybko. Gość jechał TIRem przede mną a jemu przed kadłub wyskoczyła kobita, on po heblach, ja po heblach ale tak mi zblokowało kiere bo było mokro, że wleciałem mu lekko pod naczepę. Zderzak i maska do wymiany, nie działają kierunkowskazy ale tak to ok, nic Mondkowi poważniejszego się nie stało - naprawdę pancerne auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę pancerne auto

 

tylko szkoda że nie hamuje, bo skoro ciągnik z naczepą się zatrzymał, a Ty nie....... :o

 

Mnie zak#$$^%^ła kolejna, bodajże 6 awaria ekspresu DeLonghi...Dwa (słownie: dwa) dni temu odebrany z autoryzowanego serwisu, uparzył 6 (słownie: sześć) kawusiek.... :lol::wallbash: Nie muszę chyba dodawać, że w okresie trwania gwarancji nawet nie miauknął.... :evil:

 

Zniszczy nas ten zalew tandety.... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee zapomnialem powiedziec i umyli mi auto na przegladzie w aso :(

To i tak niewielka strata ;) Mnie ostatnio, ze strachu prze chorym właścicielem, obłożyli mokry przód auta foliowymi pokrowcami na fotele :dontknow::wallbash:

 

Przy odboirze strat nie widziałem, więc nie dostali opier...... :D

Cała sytuacja wyszła w sumie na plus, bo morki trochę ubyło i look się poprawił :-];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.