Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

80% ludzi myje autka 3 razy do roku. Przed wielkanocą, przed 1 listopada i w okolicach 23-24 grudnia. Czasem również od święta lub pogrzebu i to zazwyczaj tylko czyszczenie z zewnątrz.

Bezdotyki poprawiają trochę średnią, ale wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
80% ludzi myje autka 3 razy do roku. Przed wielkanocą, przed 1 listopada i w okolicach 23-24 grudnia. Czasem również od święta lub pogrzebu i to zazwyczaj tylko czyszczenie z zewnątrz.

Bezdotyki poprawiają trochę średnią, ale wiadomo...

 

Mam takich w rodzinie. Oczywiscie chcieli bym im posprzatal ze znizka dla rodziny :D Bo jak podalem cene rykowa minus duzo to i tak nie chcieli wierzyc, ze to tyle kosztuje. A potem nawet jakbym zrobil to nagle by bylo narzekanie, ze tu niedorobione, ze tam cos nie tak... a sami nawet na bezdotyk nie podjada. Oczywiscie pojazd typu suv kupiony za odpowiednie pieniazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunek na studiach... babka dawała losowo jedno z 4 zadań, umiałem 3 i wylosowałem wlasnie te jedno :wallbash:

 

Miałem podobnie, tylko ja miałem 40 pytań, a gość losował 6...

 

Na szczęście wylosował 4 które umiałem i 3.5 jest.

 

Oficjalnie wchodzę na 7 semestr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojechali z tymi cenami :thumbdown: Dziwny system, umnie płaci się 11zł z kawałkiem (stawka na umowie którą podpisuje przed studiami) za godzine odrabianego przedmiotu co daje umnie ok 350zł, mógłbym nawet i 2x tyle zapłacic bo to juz nie chodzi o kase tylko, ze trzeba bedzie probowac za rok :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam człwieka, lekarza weterynarii, który nie tylko nie myje samochodu (w ogóle, nic a nic, absolutnie) ale służy mu on do pracy i transportu :shock: "pacjentów".

 

Ten, którego ja znam jest informatykiem i wozi swoje dzieci tym samochodem także trochę dramat. Mówi, że "on niemotoryzacyjny" :D

 

No to pojechali z tymi cenami :thumbdown: Dziwny system, umnie płaci się 11zł z kawałkiem (stawka na umowie którą podpisuje przed studiami)

 

Na UMK w Toruniu było 7zł za godzinę, czyli zazwyczaj wychodziło 300zł za przedmiot (nie ważne czy warunek, czy powtarzanie przedmiotu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój adres IP został zablokowany z powodu nadmiernej liczby żądań. Aby zdjąć blokadę, przepisz kod z obrazka

allegro - i tak od rana, wprowadzam kod i prosi o następny i tak x razy... :zly::zly: wie ktoś co mam zrobić ? jakiś błąd bo wcześniej normalnie korzystałem z serwisu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.