Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

wydasz prędzej czy później na części/serwis.

A ty niby nie wydajesz na części czy jak? Nic ci się nie zużywa?

Ja jakbym nie jeździł - 7,5, więc jeżdze szybciej niż wolniej

Ja z kolei im wolniej jeżdżę tym więcej mi pali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Diesel to silnik do okrętów i ciężarówek, nie znasz się :lol:
Też tak uważam, ale to pryszcz... :o

Jestem wściekły, bo kupiłem Glorię FM10, przyszła w poniedziałek /nic nie pisałem/ ale była pęknięta /niemiecka robota/, odesłałem błyskawicznie, dziś przyszła druga i to samo - trafia mnie, a chciałem dziś przetestować :evil: Jutro odsyłam z odpowiednią adnotacją - polską :lol:

page.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydasz prędzej czy później na części/serwis.

A ty niby nie wydajesz na części czy jak? Nic ci się nie zużywa?

Ja jakbym nie jeździł - 7,5, więc jeżdze szybciej niż wolniej

Ja z kolei im wolniej jeżdżę tym więcej mi pali :P

 

Nie będę się rozpisywał w tym temacie, ale mam porównanie do Bory 1.9TDI 101KM brata i jest przepaść na niekorzyść Bory ;) a ropa też już do najtańszych nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUCIO-59, ouuu... może stąd ta cena. Jakiś odrzut? :dontknow: Zeby dwa razy taki sam numer?

U nas by to nie przeszło, a sprzedaliśmy już ponad 100 takich urządzeń.

W Polsce nie, a tu przechodzi i nie pierwszy raz się z czymś takim spotykam i nie dlatego taka cena. dziwne bo pęknięte w tym samy miejscu druga Gloria. Skończyła się niemiecka dokładność wraz z rozwaleniem muru berlińskiego :mrgreen: Tu tylu DDR-owców, że się nie dziwię...

W sklepie kupuję jedną kawę, a na rachunku mam 2 :shock: Często się z takim czymś spotykam... A jak opiszę Wam jak nie chcieli mi wymienić reflektorów w aucie na gwarancji to dopiero :shock::shock::shock:

 

[ Dodano: 26 Październik 2011, 19:25 ]

No właśnie, a potem w Polsce jeżdżą same piździki 1.4 i 1.6, bo ten pali za dużo, tamten też itd. A jak masz 2.0 to już jest duży silnik :lol: abia przeciętny Kowalski.

 

Ja akurat zdecydowałem się świadomie na duży silnik, ale chętnie na polskich ulicach zobaczyłbym więcej furek 2.5l+

A ja świadomie na 1,4 silnik i nie dlatego, że mniej pali /poniżej 7l, przy spokojnej jeździe/ ale ze względu na moc 140KM i rozwija ona maksymalny moment obrotowy 220 Nm już przy 1 500 obr./min i utrzymuje tę wartość na stałym poziomie do 4 000 obr/min. Został w 2009, 2010 wybrany silnikiem roku, a w tym zajął 2 miejsce, a 1 w swojej klasie i nie wspomnę o ekologii, oraz przyjemności jeżdżenia takim motorem... Również te silnik osiągają moc 170 KM :good:

Myślę, że te 2,5 l nie bardzo by mi dało radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym nie jeździł - 7,5, więc jeżdżę szybciej niż wolniej :P

 

Ceny fakt, faktem straszne.

 

U mnie również nie przekracza 7,5L/100km z przewagą miasta silniczek AVF w budzie Avanta.

 

Ostatnio próbowałem jeździć jak emeryt, pykłem mu za 100 zł ON, jasne udało mi się wykręcić prawie 300km za to, ale kolejne przegonienie po tej jeździe objawiło się tak soczystym bąkiem, że świata nie widziałem w lusterku wstecznym :thumbdown::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż mi takiego co pali 2-3 litry ;) kupiłem teraz na zimę takiego co pali 10l lekko, 50cc.
Ja ma taki skuter i pali 2,5 litra, przez 3 lata przejechałem ponad 10 tyś. km, piękna sprawa na 6 miesięcy, korki, parkowanie z tym nie ma problemu.

Aprilia SR 50 R Factory

IMGP2743.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.