Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako, że jednym z aut jakie posiadamy jest Dacia Logan MCV 08' śmiem twierdzić, że auto warte swojej ceny. Od wyjechania z salonu, żadnych awarii, problemów, choć tylko w pierwszym roku przejechała 75k km. Auto bardzo pojemne i niedrogie w utrzymaniu. Oczywiście silnik mógłby być mocniejszy (105KM), wnętrze bardziej wyciszone, materiały lepszej jakości i bogatsze wyposażenie, ale coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje jako przedstawiciel zajechałem pod punkt postawiłem na awaryjnych na 3 minuty dosłownie nikomu nie przeszkadzalo

Delikwent tez namierzony wiec jutro dostanie rachunek na stół za pomoc drogową, dziś wypierał się ze to nie on a na jego stole leżał klucz do odkręcania wentylków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, klimy nie było :D ?

 

ja nie zapomnę wakacji rok temu i wyjazd do Chorwacji (temp +40), padła klima już w Czechach i cały wyjazd z otwartymi oknami przy średniej 180 autostradami, po całym wyjezdzie każdy był przeziębiony+ przewiane uszy i lekka głuchota :lol: a klima przed wyjazdem miała full serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adii, w takim razie pech.

Często jest tak, że ludziska jeżdżą z klimą działającą na pół gwizdka (trochę czynnika uciekło, ale kompresor jeszcze się włączał), po dobiciu robią się odpowiednie ciśnienia i wtedy przez te nieszczelności ucieka już wszystko. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.