Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Forest, racja(chociaz powinni jakos bezpiecznie jechac), ale jak jedzie na krotkim odcinku, to komu by sie chcialo wlaczac, jak niektorzy nie ogarniaja obslugi tych multikomputerow przy ktorych jest wiecej zabawy z wlaczeniem czegokolwiek niz prostego nacisniecia klawisza w telefonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak jedzie na krotkim odcinku, to komu by sie chcialo wlaczac

A co za filozofia - wystarczy pierwszy raz po zakupie auta sparowac telefon (jak się nie wie jak to w salonie można poprosic o pomoc) a potem tylko miec odpalony BT w telefonie. Wsiadasz do auta, odpalasz silnik i już ma fon aktywny pod zestawem. W moim e39 taki fabrycznie zainstalowany zestaw BT mam i działa to bardzo bezproblemowo i nie trzeba w to jakoś specjalnie ingerowac. Podejrzewam, że w nowych, drogich furach funkcjonuje to jeszcze lepiej. ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Od 2005-6 roku większośc Comandów w MB ma już BT a co za tym idzie po sparowaniu telefonu automatycznie przełącza się w tryb głośnomówiący gdy telefon jest w pobliżu auta. Może być w bagażniku. W sumie to tam dla nich powinna być podstawka pod telefon. :mrgreen:

Mnie i tak bardziej wkurzają tacy co mają prawko chyba za cycki niż "nieprzewidywalni intelygenci" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, poszlo PW ;)

 

zeby nie bylo OFF topa...

wkurza mnie rozpuszczona glosno muza... a konkretnie ta kocia impreza... http://www.termyuniejow.pl/news/zaprasz ... iejow-2012 :zly: nawet na spokojnie okna nie mozna otworzyc bo dudni na cale miasteczko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.