Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak,że pękła im gumka. Ona świeżo po studiach polonistycznych,aktualnie praca w salonie CCC ( i stąd ten ryk..."ja nie chcę do końca życia sprzedawać butów" ). Możliwe,że tylko robi sensacje, bo nikt normalny nie robi w jeden dzień 3 razy testu ciążowego ( rano, południe,wieczór),a że się spóźnia, no cóż wszystko się na tym świecie spóźnia...PKP, PKS, wypłata na konto itd :kox: Pójdzie do lekarza, to będzie wiadomo.

 

Moja kobieta pewnie jak każda inna. Bardzo lubi postawić zawsze na swoim i zawsze ma być po jej myśli plus do tego oczekuje zero sprzeciwu,więc chyba mieści się w normie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

własnie, właśnie... Piszesz, że robi testy 3x dziennie :D

No ale co na testach wychodzi? Że jest, czy nie??

No wychodzą niby 2 i to w każdym.

 

Koniec tematu "ciążowego", bo się powoli z porządnego forum robi "kafeteria" ;)...ale trzeba przyznać,że mimo zamiłowania do detalingu, sprawy zapłodnień, "obserwacji śluzu" :lol: , testów ciążowych nie są nam obce :good:

 

15.08 jedziemy na urlop do Karpacza, do Czech blisko ;)

 

Pozdrawiam i biorę się do pracy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pigułka "po" albo wycieczka do Czech - 400euro i zwyczajna usługa szpitalna z rachunkiem, w krajach rozwiniętych nie jest to nic nadzwyczajnego, codzienność.

U nas tylko robi się z tego jakąś rozdmuchaną bańkę, zwłaszcza przez masy, kler i jego zastępy.

 

Załosny jesteś.

Zabezpieczać się przed ciążą to jedno, a usuwać to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczać się przed ciążą to jedno, a usuwać to drugie.

Jedno i drugie to bułka z masłem.

Mimo tego że każdy się zabezpiecza to zawsze może się zdarzyć jakaś wpadka.

Przeczytaj uważnie wątek to będziesz wiedział, pękła im po prostu gumka a nie że wcale się nie zabezpieczali i robili to bez pomyślenia.

 

Zaraz się zaczną głosy ze wyrzucanie zużytej gumy do kosza to jest morderstwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, maestro00, poszło wd40 na cięgna. auto jest przeze mnie codziennie użytkowane, a zaczęły ciężko wchodzić z dnia na dzień.

auto ma 144tys. z czego 140tys. zrobił poprzedni właściciel, najprawdopodobniej kobieta. wszyscy wiemy co mogło to oznaczać dla sprzęgła i skrzyni ;)

po wymianie poduszki i pryśnięciu cięgien jest bardzo duża poprawa. biegi chodzą lekko i nie szarpie autem przy zmianach (często to występowało). wcześniej krzaczyły biegi 1-2-3. teraz tylko 1-2 sie czasami przytną. w sumie rano zostało wszystko zrobione więc może cięgna muszą sie przesmarować jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie rano zostało wszystko zrobione więc może cięgna muszą sie przesmarować jeszcze.

Ale czym przesmarować? WD-40 to nie jest preparat smarujący, za chwilę sytuacja będzie jeszcze gorsza. Daj tam smar, biały, teflonowy, whatever, ale smar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u ludzi, którzy robią skrzynie dla mechaników z całej Polski, znają sie na rzeczy ;)

tutaj nawet bardziej chodziło o oczyszczenie wodzików, ponieważ nie mam osłony pod silnikiem i mogły sie zabrudzić.

a wd40 smaruje, ale na krótko ;)

mam pojeździć pare dni, a jak znów będize źle to będizemy dalej szukali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś ciekawego ma się dziać, to zaraz coś się komplikuje:

napaliłem się 14.08 na nocny rajd rowerowy - 40 km :D ( taka stała impreza na naszym terenie),ale odpada,bo 15 o 4 w nocy trzeba wyjechać na urlop, a rajd się skończy pewnie po 24....chyba,że moja będzie z pół drogi prowadziła :o , znowu 08.09 ma być na poligonie drawskim część rajdu Baja Poland , też już się napaliłem podjechać i pooglądać, a tu nie, bo trzeba jechać na ślub :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.