Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Capaz, jesteś pewien zawieszenia? przyczyn może być kilka...łożysko, gumy na drążku, tarcze...itd.

100% pewności nigdy mieć nie można, ale raczej wykluczam problem z zawieszeniem. Hamulce też odpadają = podczas kilku prób ostrego wyhamowania bicie się nie zwiększało, a przy mniejszej prędkości całkowicie ustępowało.

 

Plan jest taki:

1) Pojadę jutro przeważyć przód. Jak okaże się, że wszystko OK, to:

2) Pojadę na diagnostykę i za dwie dychy sprawdzę sobie zawias. Jeśli nic nie wyjdzie:

3) Będzie trzeba poświęcić trochę czasu i szukać przyczyny samemu, np. w hamulcach - może jakiś tłoczek trzyma...

 

Jutro dam znać, czy udało się ogarnąć :good:

 

Tymczasem dzięki za pomocne rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, to sprawdź jeszcze tuleje przednich/górnych wahaczy. Jak są pozrywane (wystrczy, że jedna taka będzie) to właśnie zaczyna szarpać kierą przy hamowaniu. Czasem też i lekko wibruje w trakcie jazdy, bez hamowania.

Jeśli nie to - sprawdź jeszcze czy nie masz luzu na przekładni kierowniczej. No i standardowo też sprawdź czy tarcze nie są krzywe. Te rzeczy, które wymieniłem to najczęstsze przyczyny szarpania kiery przy hamowaniu. U mnie w e39 były to właśnie zerwane tuleje przednich/górnych wahaczy.

Pzdr.

P.S. A to co mnie dziś wkurzyło - fakt, że siatkarze tak męczą pałę z Australią... :?

...no i przegrali z Australią. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jako die-hard zwolennik "starej szkoły" LSP w postaci różnych woreczków, z niepokojem obserwuje to co się tutaj dzieje..... :

 

 

isdsc05797.jpg

 

 

Na przednim błotniku "mały chemik" , na drzwiach pasażera wosk z wysokiej półki wiodącego producenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
że na jeden element to się nie liczy.

 

Jeśli chodzi o całokształt "blasku" to jak najbardziej, ale do ukazania przyciemniania starczy ;)

 

jakiś znajomy krajobraz...

 

 

Mówisz ? :o:kox:

 

 

isdsc05776.jpg

 

 

rickson, nie było, dzisiaj wyjechał dopiero ;) Poszło na błotnik i 1/3 maski, na pozostałe 2/3 dwa inne specyfiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grad, pierwszy poważny grad w moim życiu doświadczony na żywo.

Miałem ogromne szczęście i dużą intuicję, że wyprzedziłem gradobicie o 30 sekund i schowałem się pod dachem jakiegoś mini centrum handlowego.

 

 

A tutaj foto tego co nas bombardowało, już delikatnie stopniały, miały średnicę większą o + - 2mm.

20120806094.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.