Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zegarek, dużo jeszcze zostało? :D

 

Niestety końca nie ma, a żeby to dobrze zrobić musiałbym połowę gratów spod maski wykręcić. Żeby to była sama farecla, ale tam jest wszystko - odkurz od podkładu, pasta i jakaś tłusta mazia od zabezpieczania podwozia.

 

Taka fajna robota po "lakierniku" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrywussdz, Tak, pewien 16-latek dostał tydzień temu skuter - nowego Junaka i postanowił go dziś rano potestować. Wymusił pierwszeństwo, bo nie widział mnie... Niecały kilometr od wyjazdu z domu. Całe szczęście, że miał kask (bo wiadomo jak to na wsi się jeździ na tego typu sprzęcie) i był na tyle sprytny, że się położył. Jechałem dość powoli, bo dopiero z zabudowanego wyjeżdzałem, więc miałem około 60-70km/h max. Jak to mówią, szczęście w nieszczęściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto odebrane od mechanika. miał ustawić ręczny żeby łapał szybko i mocno. niestety w czasie jazdy nie idzie zablokować kół :( jak zaciągne na 5-6ząbek to auto nie ruszy, ale w czasie jazdy nie idzie zablokować.

a lubie sobie czasami zawrócić na ręcznym :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, nie wiem jak w megance, ale w mazdzie miałem też tak, i jak rozmawialem z kumplem z serwisu to podobno są linki które podczas jazdy nie zblokuja kół bo do tego nie dopuszczają i sie rozciagają. Jaka w ty prawda nie wiem, ale linki były takie plastikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.