Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator
A jutro kolejne wydatki (betondur, wałek etc.).
hahaha uległeś!

Mam nadzieję,że będziesz zadowolony.

 

...a mnie wkurzyło dziś to ,że pierwszy raz jak pracuję w firmie (czyli około 7lat) wziąłem do ręki polerkę. Zapierałem się ale w końcu uległem. Na szczęście tylko 15 minut :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę miałem wieczór kawalerski kolegi. Czas pomiędzy godziną 18:00 a 5:00 przemilczę :evil: do godziny około 5:30 kiedy przechodząc obok miejsca pracy Bronka Komorowskiego na Krakowskim Przedmieściu naprzeciw wyłoniła się grupa "chłopaków" z twarzy przypominająca brzydali z Władcy Pierścieni przyodziana w "siateczkowe" adidasy oraz odzież sportową. Jak łatwo zgadnąć doszło do małego "zakotłowania" ale bez żadnych konkretów (jak to bywa po %) w zasadzie każdy strzał jest przestrzelony albo siła uderzenia w powietrze jest tak wielka, że tracimy równowagę i upadamy na ziemię, poźniej zajmując się doczyszczaniem spodnia w kant tudzież koszuli z zaprasowanym rękawem. Tak też było w tym przypadku do momentu, kiedy jeden z ogrów nie znalazł butelki po litrowej Finlandii i długo sie nie namyślając przywalił "Panu Młodemu" w jego lewy polik.

 

W tym samym momencie pojawiły się dwa radiowozy typu suka, policji tyle ile nie widzialem nawet w czasie Euro i trzepanko wszystkiego i wszystkich. Jak Pan Młody doszedł do siebie to jego lewa strona twarzy wyglądala jakby zaraz miała wyrosnąc mu druga głowa. Policja spisała, pogadała, puściła wszystkich, bo chyba wszystkim zależało, żeby już sobie iść. Zajęło im to 5 moich wypalonych papierosów więc raczej się uwijali. Następnie udaliśmy się do zakąsek-przekąsek, dobić się wódą z nóżkami i około 7 zjechaliśmy do bazy.

Po przebudzeniu, każdy zliczył straty, typu rozerwana koszula, zadarte spodnie, pogniecione papierosy w miękiej paczce w spodniach, zgubione kilka-stów albo wydane. Nie pamiętam.

 

Pan młody ma najgorzej jak się okazało: wstrząs mózgu, wielki siniak i złamanie kości oczodołu. Do wesele jest około 3 tygodni więc trzymam kciuki, żeby wyglądał ładnie. Przynajmniej po minionej sobocie powiedzenie: "Do wesela się zagoi" nabrało dla mnie ponadczasowego chartakteru i utwierdzam się w tym, że stare powiedzenia mają "głębszy sens". :evil: Ot co taka historia z kategorii tych jakie czasami się zdarzają będąc w nieodpodnim miejscu i czasie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ot co taka historia z kategorii tych jakie czasami się zdarzają będąc w nieodpodnim miejscu i czasie. :evil:

 

Zaraz zaraz w relacji brakuje reakcji przyszłej Panny Młodej po oględzinach wybranka :D a myślę, że mogło być ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz w relacji brakuje reakcji przyszłej Panny Młodej po oględzinach wybranka :D a myślę, że mogło być ciekawie ;)

Wydaje mi się iż uczestnicy tego eventu jednak woleli by nie znajdować się w pobliżu panny młodej i jej wybranka w trakcie oględzin bo któryś mógłby dostać rykoszetem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze.... ludzie, jak czytacie to ze zrozumieniem... po co dresowi kasa skoro jest wyraźnie napisane że znalazł butelkę po fince...

 

2 auta stały mi na rozładunku od wczoraj od 10:00 na Słowacji :/ właśnie kończą zrzucać drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, a nie lepiej normalnie zadzwonić, zapytać się i dogadać ? zawsze takich klientów z takim podejściem traktowałem specjalnie, na paczkę czekał tak długo jak się dało, chyba że sam po nią przyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.