Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ubiegłej nocy jakiś skur*** ukradł mi kołpaki z Forda :x:x:x to już drugi komplet w przeciągu ostatnich 2 lat, pier*** nie kupuję więcej. A myślałem, że jak samochód stoi na zamkniętym, wewnętrznym parkingu to chociaż tam będzie bezpieczny :zly: jak dorwę to nogi z dupy powyrywam, z niecierpliwością czekam, aż założą monitoring na moim parkingu bo wszędzie już jest :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, właśnie stalówki odebrałem od malowania i założyłem roczne kołpaki w czarnym kolorze (i chyba im się spodobały). Rok temu po kupnie Focusa miałem oryginalne kołpaki, wytrwały chyba tydzień. Złodziejski kraj. Właśnie złapali szajkę, która w całej Małopolsce wycinała katalizatory z nowych lub prawie nowych samochodów, ciekawe co jeszcze wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
przy aplikowaniu cleanera porysowałem samochód................................................................................. mam już dość tego miękkiego lakieru, który rysuję się nawet od promieni słonecznych :wallbash: :wallbash:
ja cleanerem od lusso porysowałem lakier micry,też byłem w szoku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kamilgt, niestety droga na skróty często bywa zgubna...

 

Arekkaz, najczęściej się czyta na forum o Hondach które się rysują od MF ale delikatność lakieru na Nissanie mi umknęła - nie czytałem zbyt wielu narzekań.

 

W swojej relacji o Micrze nie wspominałeś, że lakier taki miękki i podczas nakładania cleanera można narobić rys. Co więc teraz byłą przyczyną powstania rysek?

Nakładasz maszynowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest związek pomiędzy wyglinkowaniem a rysowaniem miękkiego lakieru ?
A mi się wydaję że to może być przyczyną, jeżeli powierzchnia nie wyglinkowana, to zawsze może jakiś syf się odczepić podczas nakładania clinera i wpaść w aplikator i rysować :o Ale to tylko takie moję ,,wydaje mi się`` ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
albo brak umiejętności

Tego akurat nie biorę nawet pod uwagę :)

Założyłem idealnie przygotowaną powierzchnię i ewentualnie miękki,czarny lakier, więc winowajcą zostawał tylko cleaner/aplikator.

Z tego co odpisałeś to myślę, że rozwiązaniem jest "świeży lakier"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Brudny lakier , aplikator , mf nie wchodzą w grę. Lakier przygotowany na

igłę.cleaner lusso. Czynność powtarzana kilkakrotnie naprzemian z przejazdami MENZERNA SF4000. Lakierowany błotnik rysze się od przysłowiowego patrzenia. Nawet oryginalny lakier jest bardzo miękki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.