Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

... Całe auto do korekty finishem (hologramy/mikrorysy od przecierania szmatą mocno skurzonego samochodu), klapa bagażnika pod papier i pełną korektę - pięć głębokich zarysowań po 7, 10 cm po narzędziach :wallbash::wallbash::wallbash:

 

Efekt "stania" w zakładzie zajmującym się zamkami, naprawiali mi zamek w bagażniku, zajęło im to tydzień, a w międzyczasie tak dbali o auto... A było 99% po niedawnym zlocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestało padać, od 2 godzin przejaśnienia, wiec pomyślałem: NARESZCIE :kox:

Myjnia bezdotykowa>mycie właściwe>osuszenie>Duragloss 601>Track Claw>>>i w połowie woskowania auta...zagadka:

a. wylądowali kosmici :kox:

b. doznałem udaru słonecznego 8-)

c. z nieba spadły hektolitry wody...bo już dawno przecież nie padało :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popijając poranną kawę w uroczej knajpce w jednym z zachodnioeuropejskich miast, patrząc jak fajnie można sobie żyć w cywilizowanym kraju w którym dziwnie mało buraków na ulicach na chwile się rozmarzyłem.. z tego pięknego stanu wyrywają mnie słowa wypowiadane w moim ojczystym języku:

 

osobnik1 "krzychu patrz jak se tu kur*a ch*je żyją",

osobnik2 "same kur*wa króle i księżniczki",

osobnik1 "te księżniczki to by wyru**ał".

 

 

Odwracam głowę i kogo widzę? Dwóch Panów w wieku 50+ z klasycznym wąsem, brzuchami do kolan - w jeansach bez pasków z koszulami flanelopodobnymi wpuszczonymi w spodnie i butelkami miejscowego piwa w ręku. Dobrze chociaż, że obyło się bez sandałów.

 

Ludzie w knajpce jak jeden mąż pokręcili tylko głowami, a mnie jakoś tak zrobiło się głupio za moich rodaków. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.