Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zlukalem na pogode i co? do konca miesiaca tylko jeden dzien bez deszczu :/

 

to gdzie ty na tą pogodę lukałeś ?? dla jakiego miasta ?? i mnie kurna nie strasz bo 16.06 jadę do Mikoszewa !! :evil:

 

dla trójmiasta :)

 

i raczej pewnie się sprawdzą. pewnie nie w 100% ale będzie deszczowo.

 

a sprawdzalem bo chcialem w koncu dziewczyne cabrio przewieźć a tu lipa

 

i tak codziennie prawie pada u nas od jakiegos czasu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank...oczywiście nasz narodowy :zly: jak w bankomacie jest 20 zł,to jest wielkie święto. Czas zmienić bank, bo ten jest chyba dla bogaczy, którzy wybierają od 50 zł w górę. Ponoć bankomat obsługuję zewnętrzna firma i nie opłaca im się dowozić 20zł, bo najszybciej schodzą :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank...oczywiście nasz narodowy jak w bankomacie jest 20 zł,to jest wielkie święto. Czas zmienić bank, bo ten jest chyba dla bogaczy, którzy wybierają od 50 zł w górę. Ponoć bankomat obsługuję zewnętrzna firma i nie opłaca im się dowozić 20zł, bo najszybciej schodzą

 

ja mam w mbanku i wyplacam kase w WBK ... wypłacam 10zł i nigdy nie bylo tak, że brakowalo

 

to samo w PKO SA jak wyplacam, tylko, ze tam minimum mozna 20zł i tez nigdy nie zabrakło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukręciłem śrubę trzymającą jarzmo tylnego zacisku hamulcowego. W dużym sklepie ze śrubami nie kupisz takiej, bo Francuzi wymyślili sobie unikalną długość..

 

Druga sprawa dotyczy też hamulców, ale Forda.

Nie ma możliwości kupienia nasadki żeby rozebrać zacisk do Focusa. Paranoja.

Trzpienie trzymające klocek - to samo, śrubka z pięknym, ozdobnym łbem..i co z tego.

Już zapomniałem ile autorskich patentów stosuje Ford, lub może przyzwyczaiłem się do tych które udało się rozgryźć.

 

Hamulcowy piątek 13.

 

Za to tłoczek poprawił mi humor, pięknie wykonany i nieprzyzwoicie lekki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier%#$*&y deszcz :zly::zly::zly: zaplanowana mialem na caly weekend pelna korekte i smarowanko tatowozu, jako prezent.. a tu dupa blada... :thumbdown: chcialem przy okazji sklecic pierwsza relacje... moze jutro wyjdzie slonce na polowe dnia chociaz... :dontknow:

 

Ja tak samo mam u siebie, samochod robie na raty, narazie wyglinkowany, bez żadnego zabezpieczenia stoi...oczywiscie sie kurzy wiec znow niedlugo mycie, mam nadzieje że zdąrze go wkoncu nawoskowac. O korekcie to nawet nie myśle... :cry::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowki,podatki,notariusze,sądy,darowizny itp. Wujek chce mojemu ojcu sprzedać (bądź darować ;) ) swoją połowę nieruchomości która docelowa ma być moja za śmieszne pieniądze a tu tyle pi%##%a ,że ku#%^$%cy można dostać :wallbash::wallbash::zly:

 

Dobrze ,że się dowiedziałem o tym zachowku bo byśmy "odkupili" od niego pół działki a jakby mu się coś stało potem to bym jeszcze musiał jego córkę spłacać... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, to ze kazdy sie wpier**** jak myje samochod, nie mówiąc juz o korekcie, że zrywam lakier, ze będę miał matowy itp itd.... :zly: chociaż tłumacze jełopom, że proces ten ma za zadanie poprawić wygląd a nie go zepsuć, to nie kumają tylko dalej swoję. :wallbash::wallbash::wallbash::zly:

 

Na szczęscie wśród najemców miejsc parkingowych jest jeden człowiek znający temat car spa i wie z czym to sie je. ufff całe szczęscie :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem się już przyzwyczaić do zwiększonej liczby spacerowiczów pod ogrodzeniem mojej posesji akurat w czasie gdy myję samochód. Przerobiłem również następujące porady oraz opinie sąsiadów:

 

- sąsiaaad, za te Twoje kosmetyki to byś miał miesięczny abonament na myjni co ja jeżdżę (szczotki),

- chłooopie, co tak pucujesz, szybciej i tak już nie będzie jeździł (dodatkowo śmiech alkoholika z 30letnim stażem),

- tyle wody lejesz to w końcu rdza go zje.

 

Najlepsza jest natomiast patologia mieszkająca parę domów dalej, której jedyny żywiciel rodziny, przyszedł i wyskoczył z ryjem - dlaczego hałasuje mu w niedzielę? przecież to dzień święty i się nie pracuje, a poza tym to (jak to ślicznie ujął) "zagłuszam mu spokój tym KARSZAREM" i w ogóle to on dzwoni na policje. :roll: Oczywiście ten Ultra Katolik był już po paru głębszych, widocznie tak się święci dzień święty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, czym Ty się przejmujesz...ja ich wszystkich olewam a jeśli jątrzą to spokojnie mówię, że dalsza rozmowa na ten temat nie ma najmniejszego sensu :mrgreen:

 

Dokładnie wiem, ale wkurza mnie fakt ze ktoś pieprzy a sie nie zna... Irytuje mnie cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, czym Ty się przejmujesz...ja ich wszystkich olewam a jeśli jątrzą to spokojnie mówię, że dalsza rozmowa na ten temat nie ma najmniejszego sensu :mrgreen:

 

Dokładnie wiem, ale wkurza mnie fakt ze ktoś pieprzy a sie nie zna... Irytuje mnie cos takiego

Tzw.nie znam się,ale się wypowiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, to ze kazdy sie wpier**** jak myje samochod

Z myciem tak samo, a jeszcze lepiej u mnie jest z zawieszeniem i 'naciągiem'.

-Tak się nie da jeździć, jak Ty jeździsz

-Chłopie, za wąskie te opony kupiłeś

-Zobaczysz, zgubisz kiedyś nadkola!!

W sumie teraz już to zlewam i delikatnie mówię 'odwal się', po czym w duchu się śmieje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.