Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

eeee tam, pewnie z tego "na zakupy"....

jakby gnoje tknęli "M" to ich gęby znalibyście już z "ktokolwiek widział - ktokolwiek wie"...

 

:-]:lol:

 

na szczęście z tego "na zakupy" :D:D

 

Sam emblemat został dzień przed nawoskowany przez samego "guru ząbkowskiego detailingu" Zymol-em Concours - może dlatego tak im wpadł w oko :D:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie ze w ogole masz prace, bo ja szukam juz dobre pół roku i generalnie wysyłam na maxa cv, odwiedzam osobiście firmy i jak do tej pory nigdy nie miałem problemów z pracą to teraz jakaś masakra sie zrobiła. Nawet za minimalną nie przyjmuja, tylko szukaja z grupa inwalidzka, studenciaków.

Albo idziesz na rozmowe i umowa o dzieło/zlecenia albo otwórz sobie działalność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie ze w ogole masz prace, bo ja szukam juz dobre pół roku i generalnie wysyłam na maxa cv, odwiedzam osobiście firmy i jak do tej pory nigdy nie miałem problemów z pracą to teraz jakaś masakra sie zrobiła. Nawet za minimalną nie przyjmuja, tylko szukaja z grupa inwalidzka, studenciaków.

Albo idziesz na rozmowe i umowa o dzieło/zlecenia albo otwórz sobie działalność :D

 

Ja z kolei miałem odwrotną sytuację, co prawda od 4 lat pracowałem w jednym miejscu (od 18. roku życia) i chciałem już ją zmienić, niestety oferty za śmieszne pieniądze, umowa zlecenie itd., każdy to zna. Tak było przez ostatni rok. Nagle kompletny przełom, wysłałem kilkanaście CV i na 80% z nich otrzymałem pozytywną odpowiedź, na początku lepsze zarobki niż w poprzedniej pracy po 4 latach, umowa o pracę na dzień dobry itd. Stanęło na tym, że robię na 1,5 etatu bo szkoda mi było jednak poprzedniej pracy i teraz pracuję po 12-13h dziennie i nie mam kiedy samochodu umyć :lol: ale na pocieszenie - spokojnie podchodzić do sprawy, ja kiedy się spinałem, niczego nie mogłem znaleźć, a w końcu kiedy miałem wszystko w dup... i przestałem latać za robotą, a wysyłać CV dla jaj to wtedy zaczęli się odzywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, elektrowania i inne instytucje raczej szybko sie upominają o swoją kase ;-/

Nie no tak serio mówiąc to generalnie z robotą jest cienko, na maxa znajomych nie ma w ogole roboty i utrzymuja ich rodzice. Wszyscy załamani bo ile mozna w domu k...a siedziec ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hej wg mnie z tym brakiem pracy to jakaś ściema. Kto chce i szuka ten znajdzie. Mamy ogłoszenie w firmie kupę czasu i dostaliśmy chyba dwa zgłoszenia, ktoś tam był po pieczątki do UP ,że się nie nadaje. Ręce opadają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, dokładnie, kilka osób znam szukających dobrego pracownika, problemem jest to, że obecnie mamy na runku masę mgr gównoznastwa, zarządzania, historii, dziennikarstwa, i innych [..]ogii..

Brakuje ludzi z fachem w rękach, chcących pracować, każdy najchętniej od razu na kierownicze stanowisko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

kuflik, święte słowa. Na przestrzeni choćby dwóch lat przychodzą tacy fachowcy ze szkoda gadać. Ja również zatrudniając się w firmie nie do końca miałem pojęcie ale chciałem i się nauczyłem. Dziś jest jak jest i uczę innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moim zdaniem jak ktoś chce to i za minimum pójdzie do pracy i na umowę zlecenie. Znam taka osobę. Mimo wykształcenia szuka i szuka. Tak jak piszecie same takie oferty. I co ? Wkońcu znalazła za grosze i się cieszy. Bo chce pracować!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik głównie handel, sprzedaż itp bo to robie od zawsze. niestety głównie kiedyś na działalności gospodarczej produkcja i sprzedaż. A później troche banki, działy HR itp. Generalnie w większości rzeczy sie znajduje bo jakoś szybko sie ucze i lubie sie nowych rzeczy uczyć bo wtedy sie nie nudze w robocie i lubie chłonąc wiedze :-)

Wiesz, był okres ze chodzilem ostatnio na rozmowy jak po bułki, ale oferty umowy zlecenia, systemy prowizyjne tylko, otwieranie własnej działalności itp. Sorry ale ja juz wole normalna prace umowe i godną do skromnego życia pensje. Wybredny nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak ktoś chce to i za minimum pójdzie do pracy i na umowę zlecenie. Znam taka osobę. Mimo wykształcenia szuka i szuka. Tak jak piszecie same takie oferty. I co ? W końcu znalazła za grosze i się cieszy. Bo chce pracować!!!

 

ja nie twierdzę że nie można... sam polazłem do kaszanowatej roboty a w międzyczasie szukałem innej i po 8 godzinach u pracodawcy latałem na rozmowy ;)

a że się udało znaleźć coś konkretniejszego w dziedzinie w której się edukuję (logistyka), fakt że za kiepską kasę ale nabędę fajne doświadczenie (szeroki zakres obowiązków :-] ) co pozwoli mi to szukać konkretnej roboty za lepsiejsze pieniążki :evil:

a logistyka (pewnie tak jak i większość dziedzin) jest o tyle paskudna że wszyscy chcą osób z 3-4 letnim doświadczeniem ale nikt nie chce osób "świeżych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.