Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Od 1,5 tygodnia czekam na wymianę opon od jednego gościa z allegro, bo mi śmieci wysłał i nie mogę się go doprosić. Sprawę zgłosił do Urzędu Skarboweo i Policję, bo już mnie ch... strzela powoli. Ostatnio widzę i na forum i na innych portalach same problemy z zakupami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnio widzę i na forum i na innych portalach same problemy z zakupami :/

 

też to zauważyłem nie tylko na naszym forum.... ja nie mogę czy to tak trudno załatwić sprawę po ludzku?

 

mam podobne wrażenie,

a w TV dzisiaj widziałem nową kampanię Allegro - "Dbamy o standard" :o

i jak tu zachować spokój..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDIOTA który przywiózł biednego i niewinnego psa (jakiś mieszaniec co kiedyś zahaczył o mieszańca z husky) na BEZDOTYK i w ten sposób to biedne zwierze kąpał. I jeszcze twierdził, że to nie ma ciśnienia i że to sama woda i powietrze leci. Kazałem mu myć sobie d*pę pod ciśnieniem, jeśli już coś musi, ale nie zrozumiał... ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDIOTA który przywiózł biednego i niewinnego psa (jakiś mieszaniec co kiedyś zahaczył o mieszańca z husky) na BEZDOTYK i w ten sposób to biedne zwierze kąpał. I jeszcze twierdził, że to nie ma ciśnienia i że to sama woda i powietrze leci. Kazałem mu myć sobie d*pę pod ciśnieniem, jeśli już coś musi, ale nie zrozumiał... ręce opadają...

trzeba było zadzwonic po policje albo straz miejska by mu wytłumaczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pad mi się od rzepu rozkleił od Monstershine polishing -,- na dodatek nie miałem zapasowego i prace ugrzązły w miejscu, nie kupuje już tego szajsu, dwa auta zrobione i pad do wyrzucenia. W dodatku dostałem w głowę przy wysokich obrotach nim :E

 

2012042716.03.51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku dostałem w głowę przy wysokich obrotach nim :E

 

Buu, wspolczuje.

Kiedys dostalem pomaranczowym Schollem w jajka :P Odlecial sobie od tak o spod DA :-]

 

A mnie wkurza dzisiaj moja 20" felga RS6. 8 godzin juz na nie poswiecilem i ostatnia okazuje sie ze ma od wewnatrz jakies pozamalowywane badziewia :(:wallbash:

Nie wiem jak to sie stalo w tamtym roku ale bylem pewien ze felgi byly umyte do przechowywania. Wyciagam a tu zonk. :lol:

Wiec sie zeszlo z przygotowaniem. Czarny srodek felg dostal Scholla S3 Gold, S30 Easy Clean i SV CFP. Czy chodzenie z resztkami Autobahna na rekach przez caly weekend to bedzie zboczenie? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pad mi się od rzepu rozkleił od Monstershine polishing -,- na dodatek nie miałem zapasowego i prace ugrzązły w miejscu, nie kupuje już tego szajsu, dwa auta zrobione i pad do wyrzucenia. W dodatku dostałem w głowę przy wysokich obrotach nim :E

Jeśli to DA to pewnie przegrzałeś - ja już kilka razy wspominałem, fakt że przy okazji rozpadającego się Meguiars'a (burgundowego) za trochę większe pieniądze niż ten Monster ale chodzi o to, że trzeba kontrolować temperaturę nie lakieru, tylko właśnie wewnętrznej części pada. Moment zagapienia i z kleju robi się płyn, a gąbka leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajac ze skeconym gwintem i predkosc marszowa na wszystkich spowalniaczach. :wallbash::wallbash::wallbash:

Wyjechal jelop szpachel o asfalt docierac bo jazda tego nazwac za nic nie mozna :zly:

Ja i kilku kierowcow "na ogonie" moglismy to wytrzymac przez kilka, ulic ale jak w tej dziwnej kolumnie pojawily sie dwie karetki na sygnale a ta karykatura samochodu toczyla sie dalej zaczely sie odzywac klaksony.

Zamiast skrecic w boczna uliczke zatrzymal sie i kombiniwal jak wjechac na wysoki chodnik :wallbash:

Kto mu dal prawko :kox: ? :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 16h roboty przy felach jednak one zwyciezyly :(

Oczywiscie ostatnia opona tuz przed kuracja Pneu, podczas inspekcji okazala sie skazona.

Jak to sie mowi u mnie w domu ostatnio: Skazil mi Mikusia.. :(

Nie zaloze dzisiaj, jak mysle ze mam oddac felgi teraz na maszyne do kogos komu wisi ogolnie co to za felga to :wallbash:

Dodatkowo 70km musze jechac do kogos kto sie zna :dontknow:

DSCN9893_small.JPG.30751f758eb32af2c0cc45789c815cc5.JPG

DSCN9892_small.JPG.bbabace67c71598a4ba078720b9f4474.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajac ze skeconym gwintem i predkosc marszowa na wszystkich spowalniaczach. :wallbash::wallbash::wallbash:

Wyjechal jelop szpachel o asfalt docierac bo jazda tego nazwac za nic nie mozna :zly:

Ja i kilku kierowcow "na ogonie" moglismy to wytrzymac przez kilka, ulic ale jak w tej dziwnej kolumnie pojawily sie dwie karetki na sygnale a ta karykatura samochodu toczyla sie dalej zaczely sie odzywac klaksony.

Zamiast skrecic w boczna uliczke zatrzymal sie i kombiniwal jak wjechac na wysoki chodnik :wallbash:

Kto mu dal prawko :kox: ? :zly:

 

Zaczął się sezon na zloty, spoty, grille, imprezy motoryzacyjne... Każdy jakoś chce dojechać bez szkód... Trzeba być trochę wyrozumiałym, rozumiem że karetka ale założę się że zrobił miejsce jak tylko było to możliwe ;) Sam nie raz byłem "otrąbiony" na dziurawej drodze, przejazdach kolejowych czy przed progami zwalniającymi ale dziwi mnie akcja po, jak zaczyna się dobry asfalt, jakoś nikt z tych osób co wcześniej trąbili bo im się spieszyło nie potrafią dotrzymać tempa a przed chwilą byli w stanie przejechać " po mnie" bo każda sekunda była ważna... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dziwi mnie akcja po, jak zaczyna się dobry asfalt, jakoś nikt z tych osób co wcześniej trąbili bo im się spieszyło nie potrafią dotrzymać tempa a przed chwilą byli w stanie przejechać " po mnie" bo każda sekunda była ważna

Kwestia jaki teren i jakie to 'tempo' było. Wiesz, nie można jechać 20km/h, ale już 60km/h to przyjemna i normalna prędkość. :kox:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.