Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to już jest jakaś załamka, wczoraj dostałem drugi raz w szybę i teraz mam dwa pajączki...ubezpieczyciel się nie odzywa...paczki prywatne nie doszły...lampa którą zamówiłem na allegro przyszła od innego modelu niż na aukcji...dwie paczki firmowe zalało i zostały zwrócone do nadawcy...nosz qrw.... :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
to już jest jakaś załamka, wczoraj dostałem drugi raz w szybę i teraz mam dwa pajączki...ubezpieczyciel się nie odzywa...paczki prywatne nie doszły...lampa którą zamówiłem na allegro przyszła od innego modelu niż na aukcji...dwie paczki firmowe zalało i zostały zwrócone do nadawcy...nosz qrw.... :wallbash::wallbash::wallbash:

 

Daniel głowa do góry. Ja właśnie czekam na potwierdzenie diagnozy "dwumas do wymiany" :wallbash: ale trzymam się tej resztki nadziei, że może to tylko moje babskie gdybanie i że jednak się nie sprawdzi...

 

A co do paczek o my tamten tydzień mieliśmy taki pechowy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
U mnie dwumasa była do wymany po trzydziestu kilku tys km....dodatkowo wymieniono kompletne sprzęgło :| Jakieś to teraz wszystko z gównolitu jest robione :mrgreen:

 

eee nie no mój ma już ponad 220 tys ;) tzn tak "formalnie" a nieformalnie to w sumie nie wiadomo. Ale kupiłam jak miał 127 tys i od tamtej pory ani licznik nie był kręcony ani dwumas wymieniany.

Po wizycie u mechanika- wiem, że nic nie wiem. Muszę sprawy we własne ręce wziąć :/

 

lukwawa jakie były objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa jakie były objawy?

 

Przy ruszaniu na 1 biegu albo wstecznym i odpuszaniu sprzęgła autem bardzo szarpało, czułem też pulsowanie na sprzęgle i, żeby płynnie ruszyć musialem wciskać raz jeszcze sprzęgło i dodać trochę więcej niż normalnie gazu.

 

Sprzęgło łapało normalnie, tak jak zawsze, nie za wcześnie i nie na samym końcu. Dodatkowo drążek zmiany biegów trochę bardziej "drgał" a na tym punkcie mam mega zboczenie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten od reduktora, to wręcz kochasz

Ten od reduktora to taki mały "drgacz-wkur#@acz" za to ten od skrzyni biegów to już "kawał wkur#@acza" i jadąc mam wrażenie, że ruchy drążków zamienione na energię elektryczną oświetliłyby spory kawał Warszawy :evil: Widocznie nie tylko mnie denerwuje bo na liczniku tylko 23 tys km :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, poza tym co lukwawa napisał częstym objawem są dziwne odgłosy na biegu jałowym, coś jak by "rzęziło" (nie wiem czy to odpowiednie słowo :P )

podobnie przy zdjęciu nogi z gazu

 

No właśnie u mnie nic nie szarpie tylko słychać taki dziwny dźwięk, o którym piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobie dziś autostradą elegancko do pracy, a tu nagle tryb awaryjny :shock:

Zjechałem na pobocze, zgasiłem auto, odpaliłem jeszcze raz i wszystko ok... :o Trzeba będzie zajrzeć komputerem do środka co mu się dziś stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaufałem forumowiczowi z dłuugim stażem na forum i sporą ilością postów i od wtorku czekam na pieniądze a paczka poszła :/:/:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

następnym razem trzeba będzie dopisać, że wysyłka w 48h po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie :zly::wallbash:

 

beztytuueaq.png

 

co raz więcej problemów na forum ze sprzedażą/zakupem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.