Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pajac, który mi dziś na służbowym parkingu pod firmą przejechał zderzak z przodu "do mięsa"... :zly: zlokalizuję tą białą astrę a gość dostanie klapsa za brak kartki lub zgłoszenia do ochrony itd. co za ludzie parkować nie potrafią, jeżdzić nie potrafią... poprzednią eskę też mi tak załątwili na tym samym parkingu na chwilę przed tym jak kobieta mi wymusiła i było mało przyjemne bum ( eska poszła na żyletki a ja miałem walkę z jej ubezpieczycielem hdi :zly: ) też musiałem zlokalizować sprawcę i odbyć z nim mało przyjemną rozmowę... :evil:

 

inwestuje się w concursy zymole i inne takie i sprzęt wyprowadza lakier korektą na 99% a póżniej przyjedzie zaparkować taka pi...z..da :zly:

 

lakier nowy tym bardziej szkoda

 

aż musiałęm się napić a często się to nie zdarza :P no nic jutro POLOWANIE :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepszy sposób na kota... :D

 

Uwaga sceny drastyczne, ostrzegam osoby wrażliwe

 

http://www.youtube.com/watch?v=97qb3o4Deiw

 

mam nadzieję, że Cię ta scena nie śmieszy bo ja chętnie zrobiłabym to samo z właścicielem tego auta :!::zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Jest lepszy sposób na kota... :D

 

Uwaga sceny drastyczne, ostrzegam osoby wrażliwe

 

http://www.youtube.com/watch?v=97qb3o4Deiw

 

mam nadzieję, że Cię ta scena nie śmieszy bo ja chętnie zrobiłabym to samo z właścicielem tego auta :!::zly::zly::zly:

 

Justyna ja nawet nie otwieram takich linków ponieważ robię się bardzo agresywna i wulgarna kiedy w grę wchodzi maltretowanie zwierząt. Żałuję, że nie mogę wymierzać kar za znęcanie się nad zwierzakami... na pewno sposoby by nie były humanitarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mx_n, Justyna, nie denerwujcie się, to że wrzuciłem taki filmik to nie znaczy że mam takie podejście do zwierząt i bym coś takiego zrobił...

 

Film jest kontrowersyjny, ale przecież każdy wie że tak na prawdę nie ucierpiał żaden kot i to tylko reklama.

 

gruby_RS, jest też ciekawa reklama Astry GTC, ale boje się wrzucać linka, znajdziesz na youtubie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 godzin pracy - mycie, pełna korekta lakieru, znowu mycie, ereaser, cleaner, wosk, na uszczelkach i plastikach PERL.

Pozostało tylko dotrzeć 3cia warstwę wosku, uszczelki z nadmiaru PERL'a i położyć rain-x na szybach.

 

I co: robole pracujący piętro wyżej nad garażem tak trzaskali wiertarkami i jakimi młotami, że połowa syfitu się znalazła na samochodzie :/

 

Wkurzony to mało powiedziane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robole pracujący piętro wyżej nad garażem tak trzaskali wiertarkami i jakimi młotami, że połowa syfitu się znalazła na samochodzie
wosk,

Właśnie po to masz wosk.

Psik psik i nie ma syfu :P

 

Z rana jadę na bezdotyk i wypłukam gruz... A w sobotę umyję i wypoleruję. Teraz strach dotykać auta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj jakaś ci*a shamowała na lewym pasie,po co wogóle takie rzeczy robić??

Chyba po to żeby na najbliższych światłach dostać po łbie. :zly:

też przerobiłem dzis podobną sytuację na powrocie z roboty :zly:

tyle że mi dziadek z lewego pasa władował się prosto pod zderzak,przy moich 80 km/h, a on dopiero ruszał :wallbash:

dobrze że pobocze i pas do skrętu w prawo były, bo zrobiłoby się nie ciekawie :zly:

nawet nie pamiętam co to za auto było :zly: ehhh

czasem się cieszę że pociskam traficiem :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
kiedy w grę wchodzi maltretowanie zwierząt.

 

Drogie Panie, ale naprawdę nie ogarniacie, że to reklama Forda Ka? :shock:

Temat smutnego losu zwierząt chyba nie ma tu nic do rzeczy? Kot wrogiem lakieru jest, ale sam w sobie to bardzo miły zwierzak :-];)

 

Paweł tak jak napisałam, czytając opis pod linkiem, że "drastyczne"i w grę wchodzą zwierzęta po prostu nie otwieram linków ;) Ja odniosłam się do późniejszych wypowiedzi żeby z kota helikopter zrobić jak wejdzie na samochód... Temat rzeka. Już kiedyś czytałam o "zabawie" i chwaleniu się tym ile się kotów rozjechało "bo przecież nie ma sensu hamować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.