Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie wkurzało dziś wszystko po trochu:

- klient który sobie zamówił małe naklejki na towary (150 000 sztuk) a potem dziwił się że się i kod kreskowy i nazwa towaru i cena zmieścić na tym nie chce

- producent softu wdrażanego u klienta

- to że zjadłem rano pączka a potem dopiero mi się "przypomniało" o 16 że może być coś jednak wszamać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

different, Wierz mi że to jeszcze nie tak źle ;) Posypało mi się kolano, zaburzenia toru rzepki etc. Dostałem od swojego ortopedy zastrzyk (sterydy) i skierowanie na rezonans magnetyczny, termin - początek września ;-) Także chcąc nie chcąc zrobię prywatnie, za 2 tygodnie i kilkaset PLN :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawk, lepiej że zaślepka... koledze taty w nocy zawinęli służbowe Mondeo plus trochę fajnych gratów jak porządne CB itp. Miał wczoraj założyć alarm z gpsem ale jego córka miała wypadek (wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu) i nie zdążył. Dobrze, że wiele jej się nie stało, jutro ma wyjść ze szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.