Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mnie keidyś daleka sąsiadka straszyła matką z prokuratury jak miałem w motocyklu głośny wydech :lol:

 

:lol:

 

Muszę kiedyś nagrać wydech w Hondzie Prelude mojego mechanika, pełny przelot zakończony 2 gustownymi kominami pod zderzakiem :lol: jeszcze nie słyszałem głośniejszego u niego w mieście :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, Panowie, luz - z upierdliwymi sąsiadmi można inaczej, polecam taki sposób...

(...)

:-]:D

 

Fajny fajny, ale ten to nawet włącza alarmy w samochodach sąsiadów :P

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=aNEeBPadQiQ#t=32s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem nową membranę do systemu odwróconej osmozy, która kosztowała mnie 1400zł, gdzie na rynku można ją kupić za 700zł, niezłą gość robi przebitkę co? :wallbash: ale to już więcej mu się nie uda, nareszcie mam symbol i następnym razem membranę kupię bezpośrednio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurzyło to dość delikatnie powiedziane. miałęm ochote udusić typa któy wjechał wczoraj w moje audi

 

no co Ty mówisz? duże uszkodzenia?

no niestety :( klapa, zderzak,, wszystkie lampy , po zdjęciu zderzaka okaże sie czy pas nie dostał ale podejrzewam ze delikatnie też mu sie oberwało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mega wkurzony tym, że mam nogę w gipsie i nie mogę nic porobić przy aucie... :/ Druga sprawa, jest taka, że wczoraj mój lakierniko-mechanik oddał mi samochód po lakierowaniu zderzaka i nawoskował mi całe auto. Nie chciałem żeby to robił... Miałem zamiar w przyszłym tygodniu robić korektę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.