Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przy porzadnym domyciu auta po zimie zauwazylem:

 

-pajeczynke na lakierze na przednim zderzaku

-obtarty plastik pod tylnym zderzakiem

 

Skoro ja sam uwazam przy parkowaniu jak czubek to moze oznaczac tylko jedno -> jakis p.....y k....s nie umial sie zaparkowac i mnie przepchnal :cry:

O drobnych wgniotkach na drzwiach nie wspomne...

I wez tu czlowieku dbaj o auto........... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny paliw nas wykończą, kiedy coś ten rząd coś z ty zrobi, nie dość że rośnie przestępczość bo ludzie kradną paliwo na potęgę na stacja i dziurawią zbiorniki na parkingach. Drożeje wszytko w sklepach bo paliwa drogie. Współczuje rolnikom i firmą transportowym.

Ja chyba też zacznę jeździć do pracy rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby w sprawie paliw ludzie się zjednoczyli tak jak w sprawie ACTA. Było to na taką skalę, że objęło całą europe a zaczęło się od Polski ;) Jestesmy rypani w d... całą europa. Ja coraz odważniej mówię, że UE to komuna. W USA mój kolega tankuje swojego SUVa za $60 a niby jest kryzys. Już nie mówię o krajach ameryki południowej gdzie paliwo jest za grosze a w Wenezueli za 2 dolce tankują 100 litrów, żyć nie umierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, były te protesty z tym paliwem i widzisz za dużo nie pomogły, wszyscy szykują się na euro 2012, ale ja wiem czy to coś da??? Ale rząd jest cwany bo jak by mieli za swoje zatankować te wszystkie limuzyny to by wiedzieli ile to kosztuje. W paliwie jest od zarąbania tych podatków i akcyz. A rząd się tłumaczy najtańsze paliwo w UE, a niech zobaczy jakie są zarobki np. w UE płacą 1,5 euro za ON a u nas 5,8zł, ale oni zarabiają 3tys Euro a my 2tys złotych, to u nas powinno kosztować 1,5zł. Takie ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby w sprawie paliw ludzie się zjednoczyli tak jak w sprawie ACTA. Było to na taką skalę, że objęło całą europe a zaczęło się od Polski ;) Jestesmy rypani w d... całą europa. Ja coraz odważniej mówię, że UE to komuna. W USA mój kolega tankuje swojego SUVa za $60 a niby jest kryzys. Już nie mówię o krajach ameryki południowej gdzie paliwo jest za grosze a w Wenezueli za 2 dolce tankują 100 litrów, żyć nie umierać.

 

rzadko mi się to zdarza, ale 100% popieram i mam IDENTYCZNE zdanie i tak samo patrzę na ten temat .

 

To kiedy atakujemy ? :D

 

 

To jest jakaś masakra...to przy internetowej sprawie tak się ludzie zjednoczyli, a jak są podwyżki jakiejkolwiek energii czy właśnie paliw, to nie możemy ?

Ciekaw jestem, gdzie jest próg tego, kiedy ludzie wyjdą na ulicę, przy 7, 10zł za litr ?

Bo powoli do tego zmierza wszystko..

 

To jest PARANOJA ! To w wakacje ubiegłego roku, tankowalłem litr wachy ok 1,5zł taniej...

 

"gdzie sens, gdzie logika"... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barman, Gdzieś niedawno czytałem że odejmując tylko to co zabiera nasz "kochany" rząd paliwo kosztowałoby poniżej 3zł i to wciąż z marżą dystrybutora i narzutem stacji. A już straszą że na wakacje "szóstka" z przodu to tylko początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.