Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bardzo mocno wgnieciony? Wszyscy cali? masz fotkę?

 

 

Nie no, nic poważnego, błotnik i felga do wymiany, drzwi pasażera się nie otwieraja...

Evo, skutki uderzenia w kolo moga miec ciezsze konsekwencje i czesto sa bagatelizowane przez rzeczoznawcow firm ubezpieczeniowych. Nawet jesli felga jest delikatnie uszkodzona, moze sie okazac, ze cala sile uderzenia przejela opona i przekazala dalej :/ . Sugeruje sprawdzic dokladnie na wlasna reke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów po wymianie auta na nowe (Kia Sportage Cassa White) muszę strasznie ostrożnie jeździć, ponieważ ludzie zagapiają się na auto i wymuszają mi lub nie patrzą gdzie jadą...

 

przebij to:

 

ostatnio jadę sobie w korku na środkowym pasie, na lewym obok mnie jakieś stare kombi, typki zapatrzyli się na civica, mój pas jedzie, przed nimi samochód się zatrzymał a oni z głową obróconą na civica bach w ten samochód przed nimi :dontknow::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok polecane produkty typu plak itp

 

Weź pod uwagę grupę docelową pisma, bardzo szeroki przekrój kierowców/użytkowników, trudno żeby zaproponowano od razu SV Master Collection + CR, kto będzie chciał to sobie podrąży temat :)

Na jednym z for motoryzacyjnych pamiętam wpis w wątku o "detailingu":

 

"ludzie, polecacie mi wosk za 100zł? :shock: za 100zł to ja się mogę ubrać"

 

:D

 

IMO artykuł bardzo dobry :good::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ludzie, polecacie mi wosk za 100zł? za 100zł to ja się mogę ubrać"

:lol::good: Racja, to jest gazeta dla przeciętnego Kowalskiego a nie finansowego grubasa, który ma w portfelu karty Visa Centurion lub Visa Infinite a 100zł to za same skarpetki płaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów po wymianie auta na nowe (Kia Sportage Cassa White) muszę strasznie ostrożnie jeździć, ponieważ ludzie zagapiają się na auto i wymuszają mi lub nie patrzą gdzie jadą...

 

przebij to:

 

ostatnio jadę sobie w korku na środkowym pasie, na lewym obok mnie jakieś stare kombi, typki zapatrzyli się na civica, mój pas jedzie, przed nimi samochód się zatrzymał a oni z głową obróconą na civica bach w ten samochód przed nimi :dontknow::dontknow:

 

Takiego czegoś jeszcze nie miałem i mam nadzieję, że mieć nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod firma z rozkojarzenia rozjechałem na wstecznym gumowy pachołek, który niefortunnie przerysował mi wewnętrzna antracytowa wnękę zderzaka, mam nadzieje ze opalarka to wyprowadzę... Bo jest szerokie białe otarcie (grubość pachołka) i głębsza rysa...

Rozkojarzenie wynikało z wcześniejszej 3 godzinnej wizyty u "Celiny, Barbary i Śliweczki". (legenda, czytaj pierwsze litery solenizantów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.