Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

panowie... nic nie będzie cieniowane... wypłacą sporo to cały bok się pomaluje...

 

lukas1986, ja na Twoi miejscu tylko bym sie cieszył ze tylko tyle.

Wręcz ksiązkowe uszkodzenie, idealnie wykrojony jedynie błotnik/nadkole.

Aż dziw bierze ze maska,drzwi i wzmocnienia nie ruszone.

Jak masz ubezpieczone w PZU to tak Ci wycienią że jeszcze Ci zostanie na cały sezon kosmetów :D

 

oby tak wycenili, bo szkodę pokrywa PZU... a dlatego tyle ze zdążyłem odbić w prawo, wjeżdżając na chodnik... tak to inaczej by to wyglądało...

 

 

barat kolor jest inny. to nawet z palety forda nie jest...

 

4 elementy do malowania: maska, bo róg zagięty, błotnik, zderzak i drzwi kierowcy bo błotnik się na nich zatrzymał... dodatkowo stalówki popodbijane... myślę ze w 500 zł się zmieszczę...

 

no cóż, życie... tylko kolejny raz się pod twierdza, że ty chodzisz, głaszczesz, a ktoś, nie

patrząc w lusterko, obraca w niwecz twoją pracę...

 

 

 

lukas1986 dobrze że dokładka od laguny nie ruszona :P Pamiętam jak ciężko ją kiedyś było dorwać. No i garbatka też cała ;)

 

A tak serio, to dobrze, że Ci się nic nie stało.

 

 

hmmm dokładka od lagi jest gumowa... ale są magicy co potrafią ją potrzaskać... no najważniejsze, że ja jestem cały... bo samochód naprawisz a zdrowia niestety nie....

 

4 elementy do lakierowania i myślisz, że zmieścisz się w 500pln??

 

 

lampe mam, postojówkę też, brak tylko kierunku...

przygotowanie we własnym zakresie, pryśnięcie to też grosze... koszta lakieru i podkładów szpachel jakieś papiery... da się w tej kwocie ogarnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wq$#%$#% mnie lekarz pediatra do którego pojechałem z małą. oczywiście jak to bywa z NFZ zlał nas totalnie i "zapisał" ibuprofen... po południu mała rozwaliła się totalnie 39*C gorączki, smarki do pasa i kaszel jak stary jaracz szlugów.

gdzie takie konowały uczą się zawodu ?? w masarni !!! :wallbash::zly::wallbash:

 

ide spać bo po antybiotyku który dostałem na zapalenie gardła widzę mroczki przed oczami i wcale nie mam na myśli bracików z MjM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój fluffy który zafarbował mi wszystkie fibry i aplikatory na niebiesko :/

 

prany był już parę razy tylko, ze ręcznie, a dziś nazbierałem więcej brudnych fibry i wszystko wrzuciłem do pralki i taki zonk :wallbash:

 

edit:

 

pad też rozklejony :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie w czwartek. kupiłem za pośrednictwem forum renault mechanizmy elektrycznych szyb do megane II. facet przysłał mi do megane I, dodatkowo 1no jest bez prowadnicy. zapewniał, że jeżeli będzie coś nie tak to będe mógł odesłać na jego koszt. napisałem do niego w czwartek i cisza. powiadomiłem administracje, zawiesili mu konto i napisali maila, że ma sie bezzwłocznie ze mną skontaktować. dam mu czas do poniedziałku/wtorku i chyba policja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś rano pies podniósł ciśnienie... z okazji Prima Aprilis chyba chciał mi zrobić żart i się schować za samochodem... 25 min go szukałem po całym osiedlu :wallbash:

 

no i ta pogoda... 3 st. i rano jakiś niby śnieg padał... a ja tu 1 dzień wolny, żeby brudasa ogarnąć i nici z :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.