Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Niestety też przeżyłem złośliwe przerysowanie auta :/

 

A dziś wjechałem na dojazdówkę do lokalnego rajdu. Niestety okazało się, że to nie był ostatni przejazd (znowu mieli opóźnienie :zly: ) i zostałem przyblokowany przez rajdówki, które zaparkowały wzdłuż wąskiej drogi i musiałem się przeciskać między nimi a jakimś żywopłotem :wallbash:

Niestety parę gałęzi z niego wystawało - ale jechać słysząc ten przerażający pisk trącej gałęzi :cry:

Oczywiście chyba nie muszę wspominać, że wyjechało kilka innych aut, nawet jadąc z lusterkiem prawie wciśniętym w żywopłot i nikt się nie martwił :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie polskiej zawiści to pewien mój profesor powiedział / zacytował? kiedyś takie słowa: myslenie przeciętnego polaka: jeżeli ja mam 2 krowy, a sąsiad ma 3, to ja nie bede darzył do tego by mieć 4 tylko postaram się by te sąsiada padły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zauwazylem na fotelu kierowcy (chyba) mysie bobki...:/

 

To lepiej wywal wszystkie produkty ktore sa jadalne i wystaw auto na slonce na 2 dni ... ( no chyba ze ma fure dziurawa to wtedy lipa ... :D )

 

Mi raz kolega zafundował pasażera na gape ( pochodzi z wioski i musiala mu sie jakas myszka wbic do torby ) walczyłem z nia 2 dnia ale wkoncu padla jakby sie dobrala do kabli to ... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;) swoją drogą też chyba spróbuje tego Akyszka bo moje koty lubią sobie spacerować po autku zaraz po myciu... Na masce niestety mam ślady po przygodzie kiedy chciałem przegonić kocura a ten się zerwał jak do lotu na księżyc, trzeba będzie to naprawić :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mechanik ma na stanie jakiś spray przeciw gryzoniom. Pryskałam tym przewody pod maską, bo tacie gryzoń (gryzon - bardzo a propos :D:D ) pogryzł, od tej pory był spokój. Mogę się dowiedzieć jak to się nazywa i gdzie to kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuzba zdrowia, człowiek ma strącane na zdrowotne, a jak trzeba z tego skorzystać, to terminy jak z kosmosu. Potrzebuje wyrwać ósemkę chirurgicznie bo sie popsuła, to usłyszałem termin na koniec maja...
bo wszystko co nie prywatne to gówno i tyle :mrgreen: tak w skrócie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie lubić naszych rodzimych fachmanów od remontów dziś miał pomalować ile się da - pomalował jeden pokój poczym pojechał po wkręty i tyle go widziałem jutro runda 2 i tak (mam nadzieje) do końca tygodnia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yariska :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

Nigdy więcej nie robię padlin, staroci, malowanych przez pięciu innych lakierników-papraków, szpachlowanych aut, gówien na kolkach .................. :?:?:?:?:?:?:?:?:?

 

 

Tyle przygód z samochodem jeszcze nie miałem, tu pękają "burchle" z rdzy, tu odpada lakier z szpachlą, tu jakieś przebicie :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

 

Yariska nie będzie przygotowana perfekt (do testu :/ ) bo się boję dalej ją polerować :dontknow::dontknow::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.