Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie zdenerwował taki widok:

Kilku cwaniaczków dorwało bmw e39 ( Jedno z moich ulubinych aut, które w przyszłości zamierzam kupic), chyba po roku pracy na budowie wkoncu sobie kupili, zatrzymali się, otworzyli drzwi a w środku piękne widoki, na oko z 10 puszek i 5 butelek po browarach walających się po całym aucie, w srodku typek na zgonie, zatrzymali sie chyba na fajke ( może właściciel zabrania palic w srodku :D ), w bagażniku tuba, muza na full i jest lans. Skąd tacy ludzie się biorą i czemu akurat bmw :o . Tak czy siak już auto spisane na straty w takich rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy wyjazd nowego nabytku i skucha :wallbash::wallbash:

 

nie zauważyłem ok 6.00 rano - wypad na rybki nowe miejsce i nieudało sie przejechać :oops:

 

Ale na szczęście napędy działają a zderzak się wyklepie :D

 

20111001243.jpg

 

 

 

ps. jak CR i Shield się prezentuje :lol::lol: - tak przy okazji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon, tak VW, mój Golf (biały to od razu widać wszystko).

na spawach tylnej klapy (tylko z lewej strony) oraz przy zawiasie drzwi kierowcy, niestety na lotną to nie wygląda bo trochę za duże. Jedno z tych miejsc potraktowałem Ironem, zobaczymy czy wróci. Niestety dojście do tego elementu bardzo trudne.

Jeśli to będzie faktycznie rdza, co w takim wypadku może zaproponować serwis w ramach gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu koleś był, nie robił problemów, protokół spisany, do wymiany zderzak, porysowana lampa i zbieżność do zrobienia profilaktycznie, nie będę się bawił w robienie tego sam oddaje do Seata w Myślenicach...oczywiście na pytanie czemu zwiał- odpowiedział że myślał że nic się nie stało, mam obraz w sumie z 4 kamer gdzie widać dokładnie nie tylko numery ale też samego kolesia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz ja jutro, po doreczeniu zmienia status na doreczone

Co za badziew. Wolę DHL, jak w ACS SONY pracowałem i zamówiłem sobie części jakieś przed zakończeniem roboty (16) to następnego dnia o 10 miałem je na biurku:)

Nie lubie jak zabawki tak długo idą;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC wildfire S, próbowałem przegrać z niego wszystkie kontakty na inny telefon i nie ma takiej możliwości... Albo da się wysłać pojedynczo każdy kontakt z osobna albo nie ma szans... Co za parch :evil:

 

Jeśli przesiadasz się na telefon z Androidem to wystarczy synchronizować kontakty z gmailem. Poza tym na gmailu możesz sobie edytować, dodawać i usuwać kontakty.

Jeśli nie masz i nie chcesz mieć konta na gmailu to w markecie jest mnóstwo aplikacji które rozwiążą Twój problem

 

 

 

Ja jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee*ie!

 

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

 

To się chłopak polansował w "łizełwd" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy brak kierunkowskazów w drodze do pracy może wkurzyć? chyba tak :roll:

Wczoraj rozgrzebałem konsole środkową i zdjąłem kilka przełączników w tym ten od awaryjnych no i kierunki zastrajkowały, a dowiedziałem się o tym ok 4km od domu bo wtedy dopiero zaszła potrzeba skrętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.